Зміцнення фундаменту старого будинку – а сьогодні буде йтися саме про стрічковий фундамент – може відбуватися кількома способами. Яким саме способом здійснювати посилення – залежить від ступеня ушкодження. Коли йдеться про невелику тріщину або відхилення, доцільнішим буде один метод, якщо ж Вашою метою є посилення у зв'язку із добудовою, тоді потрібно скористатися іншим.

Способи зміцнення стрічкового фундаменту:

1. Щоб збільшити ширину фундаменту, використовують спосіб, який базується на використанні залізобетонної конструкції. Як це відбувається: в отвори вмонтовуються поперечні балки.

2. Другий метод передбачає використання паль, які можуть бути буронабивними, вдавлювальними та коренеподібними. Чому саме палі? Вони перебирають на себе частину навантаження поперечних балок.

3. Закріплення ґрунту під підошвою.

4. Посилення обоймою. Цей метод, напевно, найпоширеніший на сьогодні. Він полягає в тому, щоб закласти під фундамент стовпи та плити. У такий спосіб відбувається зняття старих деталей, які замінюються новими.

Іноді для посилення фундаменту можуть використовуватися навіть кілька способів відразу. Якщо існує проблема розмиття грунту під фундаментом, то варто використати свіжий пісок, який щільно утрамбується. Верх заливається розчином бетону. Якщо посилення недостатньо, можна розширити межі основи. Це дозволить знизити рівень тиску. Надзвичайно популярний спосіб укладання балок, адже вони беруть на себе значну частину навантаження та сприяють розширенню габаритів.

Детальніше зупинимося на найпоширенішому способі посилення стрічкового фундаменту, про який ми згадували трохи вище, – це той, який грунтується на використанні залізобетонної обойми. До переваг цього методу варто віднести можливість проведення робіт без потреби у поглибленні основи. Монтаж обойм може здійснюватися на певну ділянку або на всю висоту фундаменту. Обойми для основи можуть бути бетонними або залізобетонними.

Якщо Вам потрібно здійснити зміцнення фундаменту старого будинку, обов'язково зверніться до спеціалістів. Якщо Ви шукаєте надійних фахівців, Вам у компанію "ВІКОРТ". Адже ми відібрали найкращих спеціалістів з усієї України, щоб створити висококваліфіковану потужну команду. Якість виконаних робіт ми гарантуємо! Ціни на наші послуги оптимальні! Працюємо по всій території України!

Детальніше про послугу Ви можете дізнатися від менеджерів компанії "ВІКОРТ". Напишіть нам або зателефонуйте, і ми проінформуємо Вас з усіх питань, що Вас цікавлять! Чекаємо на Ваше звернення!