Як відомо, будь-яке промислове виробництво шкодить нашому навколишньому середовищу, і виробництво паперу – не виняток. Завдяки вторинній переробці паперу можна суттєво знизити рівень забруднення, а також заощадити надзвичайно велику кількість деревини, що позитивно позначиться на довкіллі.

Документообіг будь-якої компанії, банку, державної установи, школи тощо – це завжди величезний об’єм паперу. З часом будь-які документи втрачають свою актуальність, і виникає необхідність утилізувати їх, тому краще звернутися до відповідної компанії та здати усі непотрібні документи.

Макулатура є надзвичайно цінною, оскільки в результаті можна отримати нові паперові товари. По-перше, істотно знижується рівень витрат на виробництво нової продукції. Паперові вироби із вторинної сировини можуть мати різну якість, яка нітрохи не поступається якості виробів із первинної целюлози. По-друге, що дуже важливо, одна тонна макулатури може зберегти десяток дерев, які є домівкою для багатьох птахів та поглинають вуглекислий газ. Крім того, здача макулатури дозволить очистити власний робочий простір та зберегти екологію.

Також можна встановити спеціалізовані контейнери в офісних приміщеннях для збору непотрібного паперу. Наша компанія надає таку послугу для власників компаній безкоштовно. Контейнери мають досить компактні розміри та можуть бути встановлені практично де завгодно. Вони мають красивий дизайн, що гармонійно поєднується із будь-яким інтер’єром.

Багато компаній просто бояться здавати вже непотрібну документацію, оскільки вважають, що у такий спосіб запобігають витоку інформації. Ми здійснюємо знищення усієї конфіденційної інформації з використанням промислового шредера та подальшим пресуванням. Після завершення утилізації надаємо відповідний акт. Усі документи подрібнюються, а потім відбувається пресування.

Для того щоб надрукувати усі газети, книги, брошури та іншу паперову продукцію, вирубують велику кількість дерев. Водночас тільки в Києві щоденно викидається надзвичайно велика кількість макулатури, яку можна піддати повторній переробці. Так ми збережемо ліси нашої планети, завдяки яким маємо змогу дихати чистим повітрям та залишатися здоровими.

Компанія «Врятуй дерево» працює у м. Київ та Київській області. Усі транспортні витрати ми беремо на себе. Зібрану макулатуру буде використано як вторинну сировину для паперової промисловості. У такий спосіб Ви зробите неоціненний внесок у збереження довкілля.