Питання обігріву житлових будинків завжди було актуальним. Якщо містянам з цим більше пощастило, то у жителів села не було альтернатив. Проте є одна річ, яка в цьому питанні об'єднує і тих, й інших, і це – водогрійний котел.

Водогрійний котел – це установка, в якій у результаті згоряння палива вивільняється необхідна кількість палива, яка нагріває воду чи інший теплоносій для подальшого нагрівання приміщення. Водогрійний котел на дровах сьогодні є найпопулярнішим серед всіх водогрійних котлів.

Потребуючи від власника трішки більшого догляду, ніж за газовим котлом, водогрійний котел на дровах є значно вигіднішим, економічнішим та практичнішим. Для нагрівання приміщення такі котли заправляються майже усім: відходами деревини, гілками, пеньками, дровами, деревними брикетами, вугіллям, торфобрикетами тощо. Вологість матеріалу не повинна перевищувати 20-25 %. ТзОВ "Металіст" – одна з компаній, чиї фахівці розробили оригінальну конструкцію газогенератора, яка дозволяє спалювати фризерний торф вологістю до 30 %.

Якщо Ви бажаєте, щоб котел служив Вам довгий час та повністю окупив себе, важливо серйозно поставитись до вибору водогрійного котла. Насамперед необхідно вибрати тип палива, яким Ви будете завантажувати котел. Наступним кроком буде вираховування номінальної потужності котла, яка потрібна для Вашого дому. І третім кроком буде визначення призначення котла: обігрів будинку, гаряче водопостачання чи і те, й інше.

Водогрійні котли на дровах справді мають декілька переваг порівняно з газовими та електричними котлами. Такий котел не перестане працювати навіть при відключенні електрики. Завдяки спеціальним турбуляторам котел має більший коефіцієнт корисної дії. Завдяки збільшеним розмірам топки можливе спалювання дерев'яного палива більшого діаметру. Довгий термін експлуатації котлів також є їх суттєвою перевагою, в середньому вони можуть використовуватись від 10 до 20 років. Іншим аспектом є екологічність такого обладнання: при спалюванні дерева навколишнє середовище практично не страждає.

Якщо вищеперераховані характеристики Вас зацікавили і зараз Ви плануєте придбати твердопаливний котел, Ви потрапили на правильний сайт! ТзОВ "Металіст" працює на українському ринку вже понад 20 років. Ми спеціалізуємось на реалізації твердопаливних водогрійних котлів, систем автоматичного спалювання відходів деревини, сушильних комплексів та пневматичних транспортерів. Детальніше ознайомитись з товарами пропонуємо у каталозі. Надіємось на взаємовигідну співпрацю!