Чи не кожна з нас мріє мати струнку фігуру. Комусь це дано від природи, а хтось наполегливо працює над тим, щоб позбутися зайвих кілограмів. Кожен вибирає свій шлях у боротьбі з ненависними сантиметрами. У багатьох чомусь склалося враження, що потрібно морити себе голодом або по декілька годин "зависати" у спортзалі, щоб досягнути бажаного результату. Проте рідко хто зважає на саму причину появи зайвої ваги.

Головною причиною прибування у вазі та неможливості її позбутися є нестача гормону "ситості" – лептину. Якщо ви дійсно хочете приборкати свій апетит, вам потрібно підвищити рівень лептину в організмі. Лептин виступає регулятором апетиту, маси тіла та рівня метаболізму. Це гормон, який говорить вашому організму, що він вже наситився. Якщо рівень лептину занадто низький, то ви можете продовжувати їсти, а відчуття голоду все одно вас не покине. Внаслідок цього порушується обмін речовин, і кілограми лише прибуватимуть. У такому випадку слід боротися із причиною набирання ваги внутрішньо! Як це зробити? Пити чай Фітоклінер і ставати стрункішою!

Як працює сам настій?

• бореться безпосередньо із причиною, розщеплюючи жирові відкладення;
• природним чином нормалізує рівень лептина в крові;
• сприяє зниженню апетиту;
• нормалізує обмін речовин;
• нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту;
• виводить з організму зайву рідину і токсини;

Перевагою чаю є і те, що він підходить для споживання як жінками, так і чоловіками. Тому худнути Ви можете разом із своєю половинкою!

Як же пити чай, щоб ефективно втрачати кілограми?

1. Пийте чай не після прийому їжі, як здебільшого усі це роблять, а за 20-30 хв до нього. Чай уже встигне приглушити голод. Для відчуття ситості в такому разі Вам знадобиться спожити менше їжі.

2. Фітоклінер рекомендують вживати без цукру та інших добавок. Пити його потрібно у чистому вигляді.

3. Дотримуйтеся правильного заварювання. З цією інформацією Ви можете ознайомитися на упаковці.

Замовте чай Фітоклінер та переконайтеся, що схуднення – це не тільки обмеження у їжі та шалені фізичні навантаження, а й смачний та корисний спосіб, який допоможе отримати точену фігуру без зайвих зусиль!

Якщо у Вас виникли питання щодо цієї продукції, ми завжди готові проінформувати Вас! Зателефонуйте нам за контактним номером або надішліть запит в режимі онлайн. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!

Замовити чай Фітоклінер Ви можете просто зараз, додавши товар у кошик! Приймаємо замовлення по всій території України! Можливі варіанти оплати та способи доставки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом! Ціни приємно здивують Вас!