Одним із найдавніших та найпопулярніших методів приготування різних продуктів є копчення. Страви, приготовлені в такий спосіб, мають надзвичайний аромат та привабливий вигляд. Також варто зазначити, що приготовлені методом холодного копчення страви мають набагато триваліший термін зберігання. Звісно, сьогодні у магазинах можна знайти величезну кількість готової копченої продукції, проте не знайдеться такої людини, яка буде сперечатися, що приготовлені в домашніх умовах страви є набагато смачнішими та кориснішими.

За процесом копчення розрізняють коптильні гарячого та холодного копчення. У коптильнях гарячого копчення температура приготування їжі становить 100 градусів, а їжа, приготовлена таким способом, має невеликий термін придатності. У коптильнях холодного копчення продукт проходить обробку димом, температура обробки становить не більше 50 градусів. Звісно, для приготування потрібно більше часу, проте продукти не втрачають зовнішнього вигляду в процесі та мають надзвичайний смак та аромат. Приготовлена страва може зберігатися досить довго, головне не знехтувати необхідним часом для приготування того чи іншого продукту.

Завдяки бактерицидним властивостям деревного диму в приготовлених продуктах не залишається хвороботворних бактерій, які можуть спровокувати процес гниття, що може призвести до важкого отруєння. Приготовлені копчені страви у домашніх умовах є набагато кориснішими, оскільки Ви впевнені у якості продукту на усі 100 %.

У процесі гарячого копчення до страви потрапляє величезна кількість канцерогенів, які утворюються в результаті дії високої температури. У процесі ж холодного копчення продукт не піддається впливу високих температур, тому зберігається максимум корисних речовин та не відбувається згоряння жирів. До того ж продукти, приготовлені методом холодного копчення, можуть зберігатися кілька місяців.

Домашня коптильня холодного копчення представлена в каталозі товарів компанії "Радар". Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Гарантуємо відмінну якість та надійність. Працюємо за передоплатою. Для нас важливий кожен клієнт, тому у разі виникнення додаткових запитань ми обов’язково проконсультуємо Вас та допоможемо визначитися з вибором. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!