Кожна людина, напевно, неодноразово стикалася з питанням, як перемістити будь-які важкі предмети. Візок господарський неодмінно допоможе у такій ситуації. Вони активно використовуються різними категоріями людей.

Вибираючи візки господарські, потрібно чітко знати, для яких потреб ви їх купуєте, оскільки вантажопідйомність різних моделей коливається в межах 30-60 кг. Каркас візка та його розміри також залежать від цього. У компактних моделях візка зазвичай полегшені колеса, тому не варто перевантажувати таку конструкцію. Міцність візка залежить від матеріалу, з якого виготовлений каркас; надійнішими є візки з металу, хоча мінусом є більша вага.

Складаний механізм дозволяє швидко скласти його та знайти місце для зберігання. Механізм складання та розкладання є досить швидким та легким. Навіть за умови активного використання термін їх експлуатації не зменшується.

Такий візок є надзвичайно зручним у використанні. Навіть під час переміщення досить важких вантажів навантаження на м’язи рук та спини мінімальне. У такий спосіб ви не шкодите власному здоров’ю, а дбаєте про нього. За допомогою таких візків Ви зможете суттєво оптимізувати власні господарські процеси.

Переваги господарських візків:

— вони мають досить велику місткість та є маневреними;
— тривалий час експлуатації;
— можуть бути використані для будь-яких потреб;
— надзвичайно прості у використанні;
— мають надійний металевий каркас.

Побутовий візок – це вертикальна конструкція, яка складається із опори, регульованої рукоятки, кількох коліс. Вони є простими у використанні, оскільки завжди легко розкладаються та збираються. Також їх зручно зберігати, а в процесі транспортування – легко зафіксувати поклажу.

Цей візок має таку загальновідому назву, як "кравчучка". Проте станом на сьогодні їх виготовляють на сучасних підприємствах із використанням найякісніших матеріалів та із застосуванням провідних технологій. За їх допомогою ви істотно полегшите собі життя та з легкістю зможете переміщувати великі вантажі на досить великі відстані.

Придбати візок господарський можна в компанії "Радар". Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Гарантуємо відмінну якість та надійність установок. Доставка замовлення відбувається після проведення оплати. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!