Існує багато способів догляду за автомобілями: регулярна діагностика, заміна запчастин, систематичне прибирання у салоні тощо. Антифриз є одним із таких способів догляду.

Під час роботи двигунів виділяється величезна кількість тепла. Для того щоб двигун не перегрівався, використовують спеціальні рідини – антифриз і тосол. У цій статті ми пропонуємо детальніше розібратись з антифризом та його видами.

Назва охолоджуючої рідини складається з двох слів – "анти" і "фриз", що з англійської перекладається як антизамерзач. Зайшовши у спеціалізований магазин, Ви побачите різнокольорові антифризи: жовтий, червоний, зелений, синій. У роботі колір абсолютно не грає жодної ролі та не впливає на якість, це просто маркетинговий хід, а інколи виробники у такий спосіб позначають свою продукцію.

Антифризи відрізняються за своїм складом:

• Силікатні. Солі неорганічних кислот (силікати, фосфати, борани, нітрити тощо) використовуються як основна присадка. З часом такі солі утворюють накип, який осідає у вигляді тонкої плівки і погіршує теплопровідність. В результаті двигун починає перегріватись і споживати більше палива;

• Карбоксилатні. Суттєвою перевагою таких антифризів є те, що вони не утворюють плівку, а скупчуються в найбільш схильних до корозії місцях, у такий спосіб забезпечуючи антикорозійний захист. Термін їх служби становить до 5 років.

• Гібридні. Нескладно здогадатись, що такі антифризи є "золотою серединою" між силікатними та карбоксилатними з усіма їх позитивними та негативними властивостями.

За весь період експлуатації хороший антифриз не повинен докорінно змінювати свій колір. Допускається легке потемніння, наприклад, рожевий колір може змінитись на червоний, блакитний – стати синім тощо. Економити на антифризі не рекомендується. Треба вибирати антифриз в перевірених магазинах, де відсутній ризик придбати підробку.

Якщо саме зараз Ви шукаєте, де придбати такий товар, як охолоджуюча рідина антифриз, Ви звернулись за правильною адресою! Компанія "Леоблу" займається продажем широкого асортименту товарів. У каталозі Ви знайдете автомастила, запірну арматуру, єврокуб, тару та упаковку, антифризи та тосоли, рідини для каталізаторів Adblue та багато іншого. Вся продукція завжди є в наявності на складі. Реалізуємо її як оптом, так і вроздріб. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Отримати консультацію пропонуємо за номером, вказаним на сайті, у нашого менеджера. Ми залюбки розповімо детальніше про будь-яку одиницю товару.