Багато автомобілістів думають, що вони правильно роблять, змішуючи два антифризи або міксуючи антифриз і тосол, проте подальша робота машини навряд чи їм сподобається. Користуватись необхідно лише однією охолоджувальною рідиною і бажано тією, яку спочатку заливав автоконцерн. Її необхідно змінювати кожні два-три роки. Як вибрати і в чому різниця між, наприклад, антифризом і тосолом? Нумо розбиратися разом.

Антифриз і тосол по суті – це два види антифризу, які мають певні відмінності. Розробка рідин, які не дозволяють замерзати мотору, розпочалась ще в СССР на замовлення автоконцерну ВАЗ. Тосол було створено для вітчизняних автомобілів, а точніше – для моделі "Жигуль". В основі цього слова закладено абревіатуру ТОС – технології органічного синтезу, а дві останні букви ОЛ позначали органічні спирти.

Тосол розрізняють за морозостійкістю й кольором: перший витримує до -40 градусів за Цельсієм і має синє забарвлення, а інший до -65 і має червоний колір. Тосол оптом придбати Ви можете у нашій компанії!

Антифриз – це буквально тосол іноземного виробництва. В його складі, як і в складі тосолу, є вода, незамерзаюча субстанція і присадки. Проте в тосолі цих присадок приблизно 10, а в антифризі – від 30 до 40.

Що ж все-таки краще: антифриз чи тосол? У сучасні автомобілі, безперечно, варто заливати антифриз, а для жигулів та ВАЗ все ж таки краще підійде тосол, адже антифриз може негативно вплинути не лише на систему охолодження таких автомобілів, а й на двигун загалом. Вибираючи між тосолом та антифризом, варто керуватися рекомендаціями виробника автомобіля; найкращим для автомобіля буде те, що вперше залив в нього автоконцерн.

Підсумовуючи, варто зазначити, що різниця між цими двома продуктами існує, і кожен з них прекрасно справляється зі своїми обов'язками, але тільки в тій сфері, для якої розроблювався. Якщо не лити в радіатор що попало, а використовувати те, що рекомендує автоконцерн, то ніяка коррозія та неприємності виникати не будуть.

Придбати антифриз та тосол оптом пропонує наша компанія! Ми реалізуємо широкий асортимент товарів за вигідними цінами, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. На нашому рахунку співпраця з тисячами українців, які переконались у якості товарів. Отримати консультацію щодо будь-якої одиниці товару Ви можете за номером, вказаним на сайті, у нашого менеджера-консультанта. Пропонуємо вигідні умови для співпраці та доставку в будь-яку точку України.