Наші iPhone, якої б моделі вони не були, щоденно виконують велику кількість завдань, які поступово впливають на стан акумулятора. Через деякий час активного використання нашого гаджета починає помітно зростати частота зарядки смартфона. У такій ситуації є два варіанти: стати нерозлучним із Power Bank або ж здійснити заміну батареї і насолоджуватися стійким триманням заряду батареї знову. Якщо Вас зацікавив другий варіант, то ми розповімо Вам, у яких саме випадках потрібно здійснювати заміну батареї.

Потреба у заміні акумулятора може видавати себе візуально. Йдеться про те, що батарея виділяє газ, який накопичується під оболонкою і роздуває її. Якщо у смартфонах деяких марок батарея знімна, то з iPhone ситуація складніша. Як ми знаємо, із самого початку особливістю смартфонів компанії Apple був нерозбірний корпус, що прослідковується і в новіших моделях. Проте й тут є можливість візуально з'ясувати, чи не роздувається батарея. 

Зрозуміло, що роздувається батарея не за одну мить, а по мірі зношеності, тобто поступово. Якщо Ви власник пластикового айфона, то Вам варто придивитися до самого корпусу. Через роздуття батареї він набуває злегка випуклої форми. Дрібні тріщинки на корпусі також можуть свідчити про те, що акумулятор роздувся і потребує заміни.

Якщо ваш гаджет має металевий корпус, то випукла батарея може призвести до того, що екран буде випирати. Якщо він трохи поскрипує, а при сильнішому натисканні з'являються розводи, це причина для звернення до сервісного центру. Спеціалісти визначать істинну причину таких симптомів, адже це може бути зовсім не через батарею, а через падіння, наприклад. 

У будь-якому разі роздута батарея може негативно впливати на роботу айфона. Тому подбайте про вчасну її заміну.

Окрім візуальної можливості визначити стан батареї, це можна з'ясувати і під час роботи із смартфоном. Якщо Ви не граєте в ігри, то батарея не повинна вмить втрачати більше, ніж 1-2 відсотки заряду. Щоб орієнтуватися у відсоткових даних, увімкніть їх в налаштуваннях статистики. 

Якщо смартфон вимикається при заряді 20, 30 чи 40 відсотків, це свідчить про зношеність батареї. Знову ж таки, помітивши такі симптоми, краще звернутися до сервісного центу, де спеціалісти з'ясують причину такої поведінки айфона. Вона може виникати у зв'язку із неполадками у самому iPhone, а не в його батареї.

Якщо Вам потрібна заміна акумулятора iphone 4s чи інших моделей iphone, зверніться у сервісний центр GSM-Арсенал, де Вам швидко та якісно здійснять заміну. З будь-якими іншими проблемами з iРhone також можете звертатися до нас. Ми з'ясуємо причину проблеми та ефективно її усунемо!