Ламінарна шафа – це спеціальне обладнання для лабораторних умов, яке використовують для створення стерильного середовища. Практично у кожній сучасній лабораторії можна побачити їх. Шафа являє собою закритий простір, у якому підтримується певний мікроклімат, а також може бути виставлена температура, яка відрізняється від навколишнього середовища.

Конструктивні особливості шафи визначають напрямок руху повітря, яке надходить до установки. Для виконання різних досліджень необхідний різний напрямок. У разі, якщо досліджуваний об’єкт має великі розміри, найкраще підійде бокс із вертикальним потоком, для «невеликих» досліджень – горизонтальний рух повітря, тоді руки оператора перебуватимуть всередині, а органи дихання будуть захищені від потрапляння небажаних речовин.

Бокси ламінарні використовують для створення локально чистої зони, яка необхідна для захисту продукту від впливу небажаних аерозолів, пилюки, а також дозволяє захистити оператора у процесі роботи із різними матеріалами. Бокси мають встановлені hepa-фільтри, які дозволяють максимально якісно очистити повітря. Каркас будь-якої шафи виготовляється із високоякісного металу.

Основні переваги використання ламінарних боксів:

— надзвичайно високий рівень міцності, оскільки метал проходить кількаразове загартовування;

— велика кількість різновидів установок, що дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант залежно від ваших потреб;

— високий рівень безпеки, оскільки бокси є повністю герметичними, що дозволяє гарантувати чистоту експерименту.

Найчастіше їх використовують у медичних центрах, які займаються практичною медициною, а також у промисловості, де можливий контакт із небезпечними та агресивними речовинами. Виділяють ламінарні бокси 1-го та 2-го класу; до боксів 2-го класу лікувальні заклади репродуктивної медицини висувають спеціальні вимоги, тому що необхідні додаткові елементи устаткування, зокрема підігрівальні поверхні та кріплення для маніпуляційних мікроскопів.

Ламінарні бокси відмінної якості можна придбати в компанії «БіоАналітичні Технології». Якість підтверджується відповідними сертифікатами. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з Європи. Наші консультанти обов’язково допоможуть зробити Вам правильний вибір. Оплату можна здійснити найзручнішим для Вас способом. Чекаємо на Ваші замовлення!