Технології постійно розвиваються, і щороку людство робить чимало відкриттів, які суттєво полегшують наше життя. Холодильники, телевізори, пральні машини, сила-силенна різноманітних гаджетів та навіть звичайнісінький туалетний папір – список речей, до яких ми звикли і без яких часто не можемо обійтися, можна продовжувати довго. Сьогодні ж поговоримо про такий незаслужено обділений увагою винахід, як вакуумні пакети для зберігання продуктів харчування.

Завдяки таким пакетам продукти харчування мають набагато більший термін зберігання, оскільки у середовищі повністю відсутнє повітря. Саме повітря є основою життя, і у кисневому середовищі активно розмножуються різні мікроорганізми. Відповідно у вакуумі різні бактерії не мають змоги розмножуватися.

Цей метод зберігання є надзвичайно зручним, оскільки транспортування продуктів у такій тарі є найкращим варіантом. У такий спосіб можна забезпечити найкращий рівень герметизації продукції, тобто надійний захист від будь-яких впливів навколишнього середовища.

У вакуумних пакетах продукти зберігаються якнайкраще, а колір не втрачається. Продукти є максимально свіжими, що є беззаперечним плюсом такої упаковки.

Наші вакуумні пакети є безпечними для здоров’я людини. Беззаперечною перевагою цих пакетів є те, що можна істотно зменшити об’єм продуктів – приблизно на 70 % – завдяки відсутності повітря. Це надзвичайно зручно у процесі транспортування та зберігання. У вакуумних пакетах зберігають рибу, твердий сир, м’ясо, ковбасну продукцію та ін. Плюсом є й те, що можна самостійно вибрати необхідний розмір вакуумного пакету залежно від об’єму продукту, що зберігається.

Якість вакуумного пакету, як і будь-якого іншого, залежить від використовуваного матеріалу. Міцність пакету залежить від його товщини. Тонші пакети найчастіше використовують для зберігання сирів, ковбасних виробів, товстіші і, відповідно, міцніші – для тривалого зберігання різної продукції, зокрема замороженого м’яса, риби, морепродуктів.

Вакуумні пакети поділяють на одно- та багаторазові. Також виділяють рифлені, металізовані, термозбіжні пакети.

Вакуумні пакети для харчових продуктів оптом – це найкращий спосіб зберігання різної продукції, їх можна замовити в компанії «Ексіда». Ми приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Спосіб доставки можна обрати найбільш зручний саме для Вас. По м. Київ доставка безкоштовна. Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. У разі необхідності наші менеджери проконсультують Вас та допоможуть зробити правильний вибір. Будемо раді з Вами співпрацювати та чекаємо на Ваші замовлення!