Без металевих картотек важко уявити будь-яку офісну чи банківську установу. За свою конструкцією вони бувають суцільнозварні або збірні (модульні). Також їх поділяють за сферою використання, зокрема:

• архівні шафи – використовують для зберігання різних документів;

• гардеробні шафи – використовують для зберігання верхнього одягу у громадських закладах;

• картотечні металеві шафи – дозволяють систематизувати різні документи та істотно пришвидшити пошук.

Оскільки порядок у документації є вкрай важливим для будь-якого офісу, необхідно зберегти у відмінному стані не тільки важливі документи, але і звичайні, яких нагромаджується величезна кількість у процесі повсякденної роботи. Треба, щоб можна було швидко знайти потрібний документ серед інших однотипних файлів. Саме для цього використовують архівні та картотечні шафи з різними конструктивними особливостями.

Переваги використання металевих меблів:

— вони мають досить тривалий термін експлуатації. На них, на відміну від моделей, виготовлених із ДСП, не з’являться подряпини та пошкодження;

— є зручними у використанні та не бояться підвищеної вологості;

— є простими у догляді.

Зовні картотеки та архівні шафи нагадують звичайні комоди, тобто являють собою прямокутні контейнери, які мають багато висувних ящиків. Такі шафи можуть мати різну висоту, що залежить від кількості висувних ящиків. Ширина шаф також залежить від документів, для яких вони призначені.

Беззаперечним плюсом металевих меблів є їхня функціональність, оскільки їх можна використати для компактного зберігання надзвичайно великих обсягів різної документації. Металеві меблі є більш безпечними та екологічними, адже меблі, виготовлені з ДСП, просочують різними лаками та смолами, що може спричинити алергічні реакції. Металеві офісні меблі мають досить красивий вигляд та надають будь-якому приміщенню солідності. Вони є справді надійними та міцними.

Металева картотека представлена у каталозі компанії Енергоресурс плюс. Наша фірма співпрацює із провідними виробниками, тому ми реалізуємо товари за приємними цінами. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. У разі, якщо обсяг замовлення перевищує 20 000 гривень, доставка по Києву безкоштовна. Працюємо за передоплатою. Також надаємо гарантійне обслуговування на 1 рік. Доставку здійснюємо будь-якими зручними перевізниками. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!