Сьогодні матусям значно легше, ніж два десятки років тому, адже з'явилася велика кількість різноманітних пристосувань, які суттєво полегшують догляд за дитиною. Одне із таких пристосувань – шезлонг, який є універсальною конструкцією. Він може поєднувати у собі функції люльки, дитячого ліжечка, стільчика для годування. Шезлонг – це таке місце, де дитина може комфортно лежати, сидіти, спати, їсти і гратися.

Чому шезлонги варті нашої уваги?

1. Вони надзвичайно зручні, і малюк у шезлонгу почуватиме себе максимально комфортно;

2. Шезлонг зручно брати в поїздку або навіть на природу;

3. Якщо Ви взяли дитину на природу, то капюшон, козирок та москітна сітка захистять її від сонця, вітру та комах;

4. Шезлонги розробляються відповідно до будови тіла малюка, що зумовлює правильне положення дитини всередині;

5. Шезлонг здатен подбати про дитину у той час, коли Вам потрібно зайнятися іншими справами.

Сьогодні випускають абсолютно різні шезлонги, які можуть виконувати велику кількість функцій. Спробуємо розібратися у їх видах.

Передусім зауважимо, що шезлонги слід вибирати відповідно до віку дитини. В описі товару зазвичай зазначають вагу, для якої він призначений. Конструкція шезлонгів для новонароджених передбачає змінні й регульовані підголівники, що забезпечують надійну фіксацію голівки малюка. Що стосується трошки старших дітей, то їхні шезлонги можуть мати багато додаткових функцій, які сприяють приверненню уваги дитини. Йдеться про музичні панелі, підвісні іграшки тощо.

Шезлонги також поділяються на рухомі і нерухомі. Рухомі шезлонги – це крісла-гойдалки, які призначені здебільшого для малюків до 9 місяців. Вони заколисують малюка, у такий спосіб заспокоюючи його та допомагаючи заснути. Дуже комфортно, що деякі крісла-гойдалки мають дистанційне управління і за допомогою пульта керування можна встановити потрібний режим та швидкість заколисування.

Якщо Ви також переконані у тому, що шезлонг для заколисування дитини – це відмінний помічник для мам, у яких маленька дитина, тоді завітайте до каталогу товарів інтернет-магазину Baby Place, де на Вас чекає надзвичайно широкий асортимент не тільки шезлонгів, а й іншої продукції для дітей, яка може Вас зацікавити. Серед наших пропозицій виключно високоякісні товари, адже ми працюємо за правилом "Усе найкраще – дітям!" Якщо дитина почуває себе комфортно, то і спить спокійно, і не має приводу для того, щоб плакати. Забезпечити такі умови допоможе наш інтернет-магазин. Якщо Вас зацікавила якась із наших пропозицій, Ви можете оформити замовлення, додавши товар у кошик!