У попередній статті ми з'ясовували особливості шезлонгів для заколисування дитини, зокрема заколисуючих крісел як одного із різновидів дитячих шезлонгів. Оскільки пропозицій товару є багато і кожен бренд запевняє, що саме його дитячі заколисуючі крісла є найкращими, ми вирішили поділитися із Вами кількома правилами, які допоможуть у виборі заколисуючих крісел (шезлонгів).

1. Ви, напевно, точно знаєте вагу свого малюка. Відповідно до цього показника слід вибирати гойдалку. Якщо покупка здійснюється в інтернет-магазині, то в описі товару обов'язково має бути вказана інформація про те, для якої ваги допустимо використовувати крісло-гойдалку. Якщо ж Ви купуєте у звичайному магазині, то це можна з'ясувати у продавця.

2. Звертайте увагу й на вагу самого крісла. Оскільки вони можуть живитися не від електроенергії, а від батарейки, то їх можна переміщувати не просто по квартирі, а й за межі дому. В такому разі набагато зручніше буде користуватися легшим кріселком, ніж з великою масою.

3. Ні для кого не секрет, що на якість виробу завжди впливає матеріал. Батьки часто віддають перевагу саме пластиковим моделям. Це зумовлюється їхніми характеристиками – можна легко мити, розбирати та переносити крісло-гойдалку. 

4. Чохол крісла має бути змінним, виготовлятися із міцної, але водночас м'якої та ніжної тканини, яка повинна пропускати повітря, а вологу відштовхувати. Рекомендуємо вибирати крісло з чохлом, який можна прати, це сприятиме комфортному догляду за кріслом.

5. Ремені безпеки – обов'язкова умова таких крісел, адже їх наявність виключає можливість того, що дитина випаде із крісла. Ремені безпеки можуть бути 3-5-стрічкові. Надійнішими є останні, їх вибирають для дуже активних діток.

6. Зважайте на міцність та стійкість конструкції. Якісне крісло ніколи не перевернеться і не впаде.

7. Крісло-гойдалка може оснащуватися іграшками, вибору яких також варто приділити увагу. Це зазвичай підвісні іграшки, брязкальця або іграшки з музичним супроводом. Їх рекомендується вибирати дітям, які вже досягнули 3-місячного віку.

Серед великої кількості брендів важко зорієнтуватися у тому, який саме варіант вибрати для свого малюка. Сподіваємося, що наші правила допоможуть Вам визначитися із вибором. Якщо все-таки залишилися питання, наші менеджери охоче допоможуть підібрати оптимальний варіант із тих, що представлені у нашому асортименті, а їх чимало! В інтернет-магазині Baby Place є все, щоб зробити розвиток Вашого малюка максимально комфортним! Напишіть нам або зателефонуйте!