За своє життя ми переживаємо безліч подій, і однією з них є смерть знайомих або близьких людей. Дуже складно пережити таку втрату, але навіть після смерті пам'ять про людину залишається в наших серцях, і для того, щоб це увічнити, встановлюють ритуальні пам'ятники. Кваліфіковані майстри різних компаній використовують унікальні техніки та інструменти, що дозволяють виготовити надійні, міцні та красиві вироби.

Під час вибору пам'ятника для Ваших рідних та близьких Ви повинні враховувати безліч нюансів. Основними є розмір ділянки і кількість померлих людей, адже саме від цих критеріїв необхідно відштовхуватись. Також важливий матеріал каменю.

З якого матеріалу повинен бути пам'ятник? Відповідь одна – з довговічного!

Найпопулярнішим каменем є граніт. Це доволі міцний матеріал, який практично не піддається тертю, є стійким до вивітрювання, морозів, подряпин. Незважаючи на масивність, гранітні пам’ятники є досить елегантними та солідними. Граніт не вигоряє на сонці та не піддається впливу несприятливих погодних умов. Бруд легко змивається, тому пам’ятник є досить легким у догляді.

Пам'ятник з металу є найдоступнішим за ціною. Фотографія може бути на кераміці або у вигляді гранітної таблички з вигравіруваним портретом. Металевий пам'ятник вимагає мінімального догляду – фарбування залежно від погодних умов раз в 1-3 роки. Однак треба бути готовим до того, що вандали можуть вкрасти такий пам'ятник і здати його на брухт.

Пам'ятник з полімерграніту. Складається з гранітної крихти і високоміцного полімеру. Малюнок можна наносити на граніт шляхом гравіювання. Такий пам’ятник є приблизно в 4-5 разів легшим за свій аналог з каменю. Через неможливість зробити товщину стінок деталей більш як 4 см з часом на яскравому сонці він може деформуватися.

Пам'ятник з мармурової крихти. Він складається з гранітної крихти і бетону. Вважається досить довговічним. На жаль, якість такого пам'ятника до кінця не відома, адже його довговічність залежить від якості бетону, якості промивки крихти від пилу перед заливкою у форми й "утрамбування" готового виробу.

Виготовлення пам'ятників і надгробків з будь-якого матеріалу пропонує наша компанія. Компанія Атрибут знає, як правильно обробити матеріал для того, щоб він не втратив своєї величі та краси ще протягом 100 років. Працюємо здебільшого в Західній Україні. Пропонуємо безкоштовну доставку по Луцьку, Рожищі та Ківерцях, за межами цих міст – 6 грн/км.

Звертайтесь. Ми допоможемо Вам зберегти пам'ять про близьких.