Пам'ятники – це ритуальні вироби з природного каменю, головною метою яких є збереження пам'яті про людей, що нас покинули. Такі товари не можна порівнювати з грошовим еквівалентом, адже вони цінуються нами набагато більше. Щороку кожен з нас приходить на кладовище на поминки, і завдяки пам'ятникам ми маємо можливість згадати людину, приємні моменти, пов’язані з нею, і зрозуміти, наскільки це світла пам'ять, яка є вищою за все.

Так склалось історично, що камінь для таких виробів підходить найкраще. Навіть в післявоєнні часи солдатам ставили історичні пам'ятники, виготовлялись і зводились великі монументи слави з червоного граніту. Недивно, чому саме з граніту – це не лише красивий, а й надійний, міцний, стійкий до перепадів температури і умов навколишнього середовища камінь, який є досить популярним як в Україні, так і за кордоном.

Є дуже багато компаній, які виготовляють та реалізують пам'ятники, проте чи є їх репутація перевіреною? Ми ж знаємо компанію, яка виготовляє якісні пам'ятники в Луцьку.

Чому варто вибрати саме компанію Атрибут?

• Ми спеціалізуємось на виготовленні пам'ятників та надгробків будь-якої складності (елітні пам'ятники, дитячі пам'ятники, меморіальні комплекси чорного, сірого або червоного кольору з бронзовими або гранітними вставками) з натурального каменю (граніт, габро, базальт).

• Пропонуємо гравіювання портрета на надгробному пам'ятнику, ексклюзивних гранітних чи базальтових пам'ятниках і пам'ятниках з габро – як за готовим макетом, так і за індивідуальним проєктом.

• Для нанесення написів і малюнків на камінь ми використовуємо спеціальну методику обробки каменю піскоструменем, що дає можливість нанести напис більш поглиблено. Кольорові портрети, нанесені у такий спосіб, не стираються й не тьмяніють. Наші висококваліфіковані фахівці гарантують гарний дизайн і відмінне оформлення пам'ятника.

• Крім якісного виготовлення пам'ятників, ми також пропонуємо виготовлення гранітних виробів (ваз, хрестів, огорож, бордюрів, свічників, столів, фонтанів, куль), заливку й установку бетонних основ, облицювання гранітною і морозостійкою плиткою та реставрацію старих пам'яток.

• На всі товари та види робіт пропонуємо 10 років гарантії.

• Оплата можлива у такий спосіб: спочатку Ви вносите 30 % передоплати, а решту 70 % – після виготовлення товару.

• Працюємо по Західній Україні. Пропонуємо безкоштовну доставку в містах Луцьк, Рожище та Ківерці. За їх межами – 6 грн/км.

• Для отримання консультації та узгодження певних умов рекомендуємо звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки детальніше розповімо про нашу компанію, продукцію та інші нюанси.

Звертайтесь, ми допоможемо Вам зберегти пам'ять про близьких.