В будь-яку погоду та пору року бруд або пісок потрапляють у будівлю. Як показує статистика, приблизно 90 % бруду з’являється не через погане прибирання – він потрапляє через вхідні двері на підошвах відвідувачів. Через абразивні властивості бруд поступово руйнує будь-які види підлогових покриттів, чим значно скорочує термін їх служби.

Аби такого не відбувалось, необхідно встановлювати спеціальні брудозахисні системи. Такі системи можуть мати різні форми:

• Сталеві решітки. Такі решітки застосовуються як перший ступінь захисту від бруду в великих торгових центрах і будинках з максимальною прохідністю. Вони затримують великі фракції бруду і сніг.

• Піддони і опірні конструкції. Виготовляються з морозостійкого пластика або полімеру, застосовуються для облаштування входу в приміщення. Установлюються в конструкцію ґанку або в ґрунт, за потреби приєднуються до зливової каналізації.

• Модульні покриття. Призначені для збору бруду і вологи як у вестибюлях, так і поза приміщенням (перед входом, на сходах, на балконах), а також можуть використовуватись як протиковзаючі та брудозахисні покриття. Вони захищають підлогу від пилу, піску, води і снігу.

• Протиковзкі накладки на сходи. Такі накладки не лише дозволять не забруднювати підлогу, а й вбережуть відвідувачів Вашого офісу від травматизму. Вони також можуть стати прекрасним дизайнерським рішенням, адже анодований алюміній та гума додають естетичного вигляду та довговічності в експлуатації.

• Брудозахисні килими. Ворсові решітки добре очищують взуття, збираючи залишки вологи, піску та іншого бруду. Такі килими добре захищають основне підлогове покриття від руйнування, чим значно продовжують термін його служби. Їх зазвичай використовують у вестибюлях, холах або коридорах приміщень.

Автоматична машинка для чищення взуття ProfilGate є незамінним агрегатом у квартирі, на підприємствах, в холі фірми, у цехах, на заводах, на будівництві. Потужний двигун может очистити підошву навіть від металевої стружки.

Якщо для того, щоб придбати килими, накладки та покриття, доведеться витратити трохи часу та сил на їх пошук, автоматичні машинки для чищення шукати не доведеться, адже придбати їх можна на нашому сайті! Ми є офіційним представником провідної німецької фірми HEUTE, яка є виробником сучасного і недорогого обладнання для очищення взуття та системи очищення шин. Ми гарантуємо відмінну якість та довгий термін експлуатації, вишуканий дизайн і чудовий зовнішній вигляд. Придбати продукцію Ви можете на нашому сайті. Ми надаємо 2 роки гарантії на обладнання та пропонуємо доставку в будь-яку точку України.