Підйомники – це обов'язкове устаткування для будь-якого автосервісу. Вони мають надзвичайно широку сферу використання, зокрема їх застосовують для слюсарних робіт та в шинних сервісах. Також це устаткування часто використовують під час різноманітних ремонтних робіт з двигуном.

Вибираючи підйомне устаткування, особливу увагу варто звернути на його якість. Оскільки якщо правильно вибрати підйомник, то можна суттєво підвищити якість сервісного обслуговування в майстерні.

Найбільший попит має платформа для підйому автомобілів, яка є відмінним помічником для максимального легкого, безпечного та швидкого підйому автомобіля для зняття та монтажу коліс автомобіля. У такий спосіб можна скоротити до мінімуму час на виконання цієї задачі та зменшити рівень трудових затрат працівників.

Підйомники залежно від призначення поділяють:

• для легкових автомобілів – вантажопідйомність становить до 3,5 т;
• для легких тракторів, мінівенів – 4 т;
• для броньованих авто – 5,5 т.

Серед усього різноманіття підйомників виділяють дві основні групи – двостійкові та чотирьохстійкові підйомники. Поширенішими, втім, є саме двостійкові. Вони бувають як з нижньою, так і з верхньою синхронізацією – мається на увазі гідравлічна лінія та троси для блокування стопорів підіймача знизу або вгорі.

Автопідйомник з нижньою синхронізацією має гідравлічну лінію, яка розташована внизу та закрита металевим кожухом. Основною перевагою таких підйомників є відсутність обмежень щодо висоти. Підйомники із верхньою синхронізацією мають обмеження щодо висоти, проте знизу є абсолютно рівна підлога, яка підходить для будь-якого автомобіля.

Підйомники для автосервісу Україна можна придбати у нас. У компанії Автостар працюють справжні професіонали, які неодмінно допоможуть вибрати саме те підйомне устаткування, яке найкраще підійде для вашого автосервісу. Ми працюємо на ринку з 2000-го року. Усе устаткування виготовляється відповідно до встановлених стандартів та з використанням новітніх технологій. Термін гарантійного обслуговування становить від 6 місяців до 2 років, це залежить від вибраного устаткування. Доставку замовлень здійснюємо зручним для Вас способом. Ми працюємо за повною передоплатою.

Впевнені, що ви залишитесь задоволені якістю придбаного устаткування. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів та чекаємо на замовлення!