З народженням дитини з'являється багато проблем, які потрібно вирішити. Іноді вони можуть стати справжнім випробуванням для батьків. Вибір дитячого ліжечка – це не повністю завершена покупка, адже потрібно подумати про його укомплектування. Постільна білизна, одіяльця – це само собою, і всі батьки погоджуються, що це обов'язкові речі. Суперечність викликає питання про те, чи потрібно використовувати спеціальні бортики в дитячому ліжечку. Одні батьки наполягають, що це необхідна умова для створення максимально зручного дитячого місця, інші ж вважають бортики зайвою витратою. Ми не критикуємо ні одних, ні других. До якої категорії Ви б не належали, ця стаття буде для Вас корисною, адже ми розглянемо особливості бортиків, їх переваги та недоліки, які, сподіваємось, допоможуть Вам прийняти рішення.

Що являють собою бортики і яке їх призначення?

Бортики – це плоскі подушечки, які прикріплюються до стінок дитячого ліжечка з усіх боків завдяки спеціальним кріпленням. Це стандартний варіант. Якщо ж Вас цікавлять оригінальні бортики в дитяче ліжечко, то слід звернути увагу на борти-подушки, які виглядають надзвичайно естетично.

Пам'ятайте! Основне призначення бортиків – захист малюка від раптових ударів об стінки ліжечка, від застрягання ручок і ніжок між вузькими компонентами спального місця. З огляду на це майже кожна сучасна матуся вибирає борти для додаткового облаштування ліжечка, щоб створити найбезпечніші умови для свого малюка, адже усі батьки піклуються про здоров'я та комфорт дитини.

«Противники» бортиків часто обґрунтовують свою позицію тим, що текстильні бортики накопичують пил і ускладнюють повітрообмін в ліжечку. Це все правда, але для уникнення накопичення пилу просто частіше періть їх дитячим порошком, який не містить ПАР та ароматизаторів. Для уникнення проблеми ускладнення повітрообміну просто залишайте одну зі сторін ліжечка без бортиків, замість яких можна використати невеличкі подушечки.

Якими бувають бортики?

Всі вони обов'язково м'які і мають наповнювач. Проте за дизайном, формою, кількістю бамперів в комплекті, типом наповнювача та способом кріплення вони надзвичайно різноманітні. Серед варіантів, які сьогодні пропонуються, можна знайти квадратні бортики-подушки і подовжені прямокутні варіанти, а найоригінальнішими є бортики у формі звірів чи казкових героїв.

Детальніше переглянути можливі варіанти бортиків Ви можете в каталозі товарів, який представлений творчою майстернею Мірамель!