Щоб забезпечити спокійний та комфортний сон Вашого малюка, потрібні не лише тиша та м'яке ліжечко, але й якісна постільна білизна, яка відіграє далеко не останню роль у створенні оптимальних умов для сну маляти. 

Ви повинні дуже скрупульозно ставитися до вибору постільної тканини, адже саме вона впливає на комфорт чи дискомфорт малюка під час сну. Рекомендуємо звертати увагу на натуральні тканини, оскільки вони добре пропускають повітря, а значить, шкіра малюка буде дихати. Штучні ж матеріали погано пропускають повітря та вологу, а це може стати причиною частого потовиділення або замерзання дитини. У будь-якому разі тканина повинна міцною, приємною на дотик та екологічно чистою. Ідеальним вибором стануть гіпоалергенні тканини, особливо якщо йдеться про вибір постільної білизни для немовлят, бо вони більшу частину часу проводять у ліжечку. 

Одним із найпопулярніших варіантів є постіль із бязі. Бязь – це доволі міцна тканина, яка володіє хорошою зносостійкістю, проста у догляді. Нанесені малюнки довго зберігають свій естетичний вигляд. Інші бавовняні тканини також можуть бути хорошим варіантом для дитячої постільної білизни.

На що потрібно звертати увагу під час вибору?

Якщо із тканиною Ви вже визначились, то зверніть увагу ще й на такі аспекти:

1. Міцність тканини. Вона забезпечує довготривалість використання. Зазначається щільність на етикетках в г/см2. Чим більший цей показник, тим більше прань витримає постільна дитяча білизна (та і не тільки дитяча).

2. Фарбування. Рідко ми зустрічаємо дитячу білизну білого кольору, адже хочеться чогось теплого та ніжного. Тому ми часто віддаємо перевагу кольоровим варіантам. Фарбування постільних комплектів повинне здійснюватися натуральними фарбниками, адже запах, який часто виділяють штучні барвники, може дратувати дитину. Штучний барвник можна визначити за запахом. Якщо покупка здійснюється в інтернет-магазині, то просто запитайте про це у консультанта!

3. Постільний шов. Якісна постільна білизна прошивається спеціальним білязняним швом.

4. Уважно зверніть увагу на розмір, щоб не довелося підгортати простирадла, адже краї можуть муляти дитині.

5. В підодіяльнику обов'язково мають бути застібки.

Красива постільна білизна для новонароджених представлена в широкому асортименті у творчій майстерні Мірамель. Тут Вам пропонуються виключно високоякісні товари для дітей, які виготовлені відповідно до чинних стандартів якості! Переглядайте рубрику "Постільна білизна в дитяче ліжечко" та вибирайте найкращу! Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за контактним номером!