Люди часто користуються послугами оренди: оренда авто, квартир, дитячого одягу на свята та загалом одягу на різні визначні події тощо. Проте мало хто користується послугою оренди спецодягу.

Оренда спецодягу – це відмінний спосіб комплексно вирішити всі питання, пов'язані із забезпеченням підприємства спецодягом. Така послуга буде корисна всім, хто працює на підприємствах з підвищеною небезпекою, і там, де є загроза технологічних процесів або існують несприятливі санітарні умови. Оренда спецодягу є досить вигідною, адже, уклавши договір про оренду спецодягу, підприємство знімає з себе всі питання щодо його закупки, зберігання та обслуговування.

Оренда спецодягу передбачає: забезпечення підприємства необхідною кількістю спецодягу; регулярне чищення та прання робочого одягу; за потреби – його ремонт; індивідуальне маркування кожного виробу (кожен працівник завжди отримує саме свій костюм); збір спецодягу, його доставку в пральню та назад до клієнта; фіксовану щомісячну орендну плату.

Як це працює? Після підписання договору оренди співпраця будується за певною схемою:

• примірка на працівників тестових комплектів з метою визначення необхідного розміру;

• закріплення за кожним працівником певних комплектів спецодягу (кількість комплектів спецодягу для одного працівника залежить від необхідної кількості замін на тиждень). Базовий варіант обслуговування містить 3 комплекти на одного працівника;

• маркування спецодягу бірками зі штрихкодом і прізвищем працівника, які не змиваються;

• збір, прання, ремонт та доставка спецодягу назад до клієнта щотижня;

• кредитна система оплати за послуги.

Для зручнішого розрахунку вартості оренди та надання консультації щодо всіх питань, пов'язаних з нею, наш представник приїде до Вас в офіс.

ТОВ Промтехснаб КР – це сучасне підприємство, яке пропонує широкий асортимент спецодягу та засобів індивідуального захисту. Детальніше ознайомитись з товарами Ви можете у каталозі. Реалізуємо продукцію оптом та вроздріб. Наша компанія працює в м. Кривий Ріг, проте ми пропонуємо доставку продукції в будь-яку точку України зручним для Вас способом.

Магазин спецодягу Київ пропонує найвигідніші умови для співпраці. Ба більше, у роботі наша компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, саме тому в разі потреби Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, а також допоможемо не заплутатись в технічних особливостях товарів та зробити правильний вибір.