Робота повинна бути безпечною, особливо на таких підприємствах, де трудова діяльність становить небезпеку та пов’язана з ризиком для життя. Головною умовою для гарантування безпеки трудової діяльності є забезпечення співробітників усіма необхідними засобами захисту.

Засоби індивідуального захисту є невід'ємною складовою роботи на підприємстві. Вони являють собою категорію спеціальних функціональних пристосувань, які використовуються працівниками з метою запобігання або мінімізації можливого впливу на їх організм небезпечних виробничих факторів. Крім цього, такі вироби також знаходять своє використання як додатковий захист від пилу та бруду.

З огляду на певні фактори така продукція поділяється на кілька видів:

• загальний захист всього тіла – спецодяг, робоче взуття;
• засоби для захисту органів дихання;
• засоби для захисту обличчя та голови, серед яких протиударна каска робочого, маски, респіратори тощо;
• засоби, що захищають органи зору, – захисні окуляри;
• засоби, що захищають органи слуху, – беруші, шоломи;
• засоби при висотних роботах – пояси, спорядження;
• засоби захисту рук і ніг – боти, рукавиці тощо;
• засоби локального призначення – ті, які покликані зменшити ризик отримання травм в конкретних місцях локалізації: колінах, плечах.

Якщо саме зараз Ви шукаєте, де придбати засоби індивідуального захисту та спецодяг, Ви звернулись за правильною адресою! Продукція від нашого підприємства має багато переваг. Здійснюючи покупку саме у нашій компанії, Ви отримуєте низькі ціни, величезний асортимент, гнучку систему знижок та вигідні умови для співпраці. За допомогою нашого спецодягу працівники без проблем зможуть виконувати будь-яку роботу, а засоби індивідуального захисту допоможуть додатково убезпечити ті частини тіла, де не зміг допомогти спецодяг. У нас Ви можете придбати товари як оптом, так і вроздріб.

Стратегічними цілями нашої компанії є:

— формування в Україні нової культури застосування на виробництві засобів захисту та грамотного розподілу коштів, які йдуть на забезпечення працівників необхідним спеціальним одягом;

— узгодити якість продукції, яка випускається компанією, зі світовими стандартами;

— затвердити свою позицію компанії № 1 на ринку засобів охорони праці в Україні через реалізацію якісної продукції.

Доставка здійснюється в будь-яку точку України. Для отримання консультації Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки допоможемо не заплутатись у властивостях необхідного Вам товару та зробити правильний вибір.