Процес виготовлення церковного хреста є досить трудомістким та складним. Проте наші майстри, які виконують такі роботи, володіють необхідними вміннями та навичками. Практично кожен православний храм має хрест, його можна побачити на невеликих церквах, капличках та соборах.

В давнину накупольні хрести виготовляли із різних матеріалів. Бідніші громади виготовляли хрести із дерева, багатші – з різних металів. Нині більшість хрестів виготовляються з нержавіючої сталі та мають напилення нітрид титану, що значно дешевше, ніж виготовлення хреста із дорогоцінного металу. Наочно розпізнати, з яких саме матеріалів виготовлений хрест, надзвичайно складно.

Накупольний хрест є древнім символом. Станом на сьогодні хрести поділяють на православні, греко-католицькі, католицькі тощо. Хрести можуть мати різноманітну форму, зокрема бувають восьмикінечні, шестикінечні та ін.

Саме православний хрест є основним символом православ’я. Ще при хрещенні дитина отримує хрестик. Православний хрест на вершині купола ніби постійно спостерігає за нами.

Процес виготовлення православних хрестів є надзвичайно складною справою, тому вирішальну роль відіграє майстерність спеціалістів. Також надзвичайно важливим є якість матеріалу. Хрести виготовляють із якісних матеріалів, які не піддаються впливу навколишнього середовища та корозійних процесів.

Наша компанія займається виготовленням хрестів із нержавіючої сталі із додатковим покриттям нітриду титану. У процесі роботи ми дотримуємося сучасних технологій та церковних канонів. Листи із нержавіючої сталі витримують багаторазові вигини. Покриття характеризується однорідністю, а також рівномірністю кольору. Можливе виготовлення хрестів за кресленнями наших клієнтів різного рівня складності, а також дизайну.

Отже, компанія ЛАД здійснює виготовлення хрестів, церковного начиння та предметів храмового оздоблення з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. Технологічні прийоми, що використовуються при вакуумно-плазмовому покритті, забезпечують високу адгезію нанесеного шару до основи.

Ми надаємо гарантійне обслуговування та сертифікат відповідності. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з-за кордону. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Доставку здійснюємо зручними для Вас транспортними компаніями. У разі виникнення додаткових запитань ми неодмінно проконсультуємо Вас. Чекаємо на замовлення!