Основною функцією будь-яких лебідок є переміщення або підняття вантажу в певному напрямку. Лебідки класифікують залежно від сфери застосування. Практично у кожної бабусі у селі можна побачити найпростішу лебідку, за допомогою якої можна легко дістати відро з водою з колодязя.

Залежно від того, як лебідка приводиться у дію, їх поділяють на ручні й електричні. Ручні є простішими у використанні, також їх можна використовувати там, де немає доступу до електричної мережі.

Лебідки електричні надзвичайно широко використовують у промисловості для роботи із дуже важкими вантажами. Крани також часто оснащують потужними електричними лебідками. Без них, наприклад, неможливо перемістити залізничні вагони та розвантажити їх. Саме електричні лебідки дозволяють істотно підвищити рівень продуктивності, а також мінімізувати обсяг фізичних зусиль.

Переважна більшість лебідок є універсальними, що дає змогу використовувати їх для горизонтального переміщення та вертикального підйому. Вкрай важливо врахувати, для яких цілей Вам потрібна лебідка, оскільки кожна модель має свої переваги та недоліки.

Основними елементами електричних лебідок є редуктор, електропривід, барабан, гальмівна система. Також залежно від особливостей їхньої експлуатації вони можуть бути додатково укомплектовані.

За різновидом тягового пристрою лебідки поділяють на ланцюгові та канатні. Найпопулярнішими є канатні троси, оскільки вони надзвичайно надійні та мають тривалий термін експлуатації. Також лебідки можуть бути пересувними та стаціонарними. Від кількості барабанів залежить тягове зусилля лебідки.

Ключові переваги електричних лебідок:

• прості в експлуатації;
• мають тривалий термін використання;
• надійні.

Компанія Вінтал Плюс функціонує з 1990-х років. Ми провадимо успішну діяльність, оскільки усі наші установки мають відмінну якість. Ми займаємося розробкою, виробництвом та технічним обслуговуванням установок для переміщення вантажів.

Лебідка тягова електрична відмінної якості представлена у каталозі нашої компанії. Ми приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з-за кордону. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12-24 місяці. Працюємо за безготівковим розрахунком. Доставку виконуємо зручними для Вас перевізниками. У разі потреби наші консультанти неодмінно проконсультують Вас. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!