Ні для кого не секрет, що ведення підприємництва вимагає великого капіталу для розвитку. Звісно, сума залежить від виду діяльності, який Ви бажаєте розвивати. Наприклад, для відкриття власного магазину необхідною є закупівля холодильного обладнання. Саме таке обладнання є обов'язковим для підтримки високого рівня якості продукції, яку Ви будете реалізувати.

Сьогодні існує величезний асортимент холодильної техніки. Можна купити обладнання спеціально для зберігання м'яса, фармацевтичної продукції, хутряних виробів тощо.

Забезпечення штучним холодом приміщень – запорука успішної роботи підприємства та свіжості продукції. Головною функцією холодильного обладнання є створення заданого мікроклімату в приміщенні, що є необхідним для збереження сировини.

Фрост холодильне обладнання – це обладнання від нашої компанії, яке характеризується відмінними влативостями та тривалим терміном експлуатації. Чому для здійснення покупки варто вибрати саме нашу компанію?

• Ми реалізуємо справді широкий асортимент товарів. У каталозі Ви знайдете холодильні камери, чиллери, повітроохолоджувачі, конденсатори, теплообмінники та багато інших якісних товарів. Ви можете придбати товари як оптом, так і вроздріб.

• Відповідно до Ваших вимог, технічних умов експлуатації та фінансових можливостей наша компанія надає кваліфіковану допомогу в підборі продукції. Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера для отримання консультації.

• Головною нашою метою є реалізація якісної та надійної продукції за найвигіднішими цінами. У нас мінімальний термін обробки замовлень та швидка доставка – все для того, аби Ви якомога швидше отримали бажаний товар. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

• Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Надаємо 12 місяців гарантії на придбану у нас продукцію.

• За потреби здійснюємо проєктування, постачання, монтаж і технічне обслуговування морозильних камер та іншого холодильного обладнання для підприємств торгівлі, харчової промисловості, складського зберігання та підприємств переробної промисловості.

• Ми працюємо на засадах довгострокових взаємовигідних відносин. Наша компанія завжди відкрита до співпраці та укладання нових партнерських договорів.

Незважаючи на досвід роботи на українському ринку та напрацьовану базу клієнтів, наша компанія не зупиняється на досягнутому. Ми постійно розвиваємось та розширюємо асортимент реалізованої продукції. Надіємось на взаємовигідну співпрацю!