Містяни не віддають церквам такої честі, як жителі сіл. Для сільських жителів церква – це їх гордість та головна будівля села. Жодна християнська будівля не обходиться без куполу – головної окраси церкви, що додає їй величі та привертає увагу людей. У християнській та мусульманській культурах купол має величезне значення, адже він є символом небес і прикрашається образами Небесного Царства, Бога і ангелів. Дивлячись на церкву, кожна людина звертає увагу на золоті або срібні куполи, які прикрашають величні будівлі храмів.

На практиці доведено, що класичні мідні куполи з позолотою не можуть собі дозволити навіть великі храми в містах-мільйонниках, що ж тоді казати про невеличкі церкви у селах? Тут на допомогу приходить напилення нітрид титану.

Напилення нітрид титану – це покриття куполу тонким шаром, що за зовнішнім виглядом дуже нагадує позолоту. Воно є дуже надійним та не піддається впливу атмосферних опадів та інших негативних факторів навколишнього середовища.

Покриття нітрид титану має безліч переваг порівняно з іншими покриттями. Воно є досить стійким до пошкоджень і не піддається промисловому навантаженню. Наноситься на куполи, виготовлені з нержавіючої сталі, адже саме при такому поєднанні покриття нітрид титану витримує будь-які примхи погоди.

Відбиваючи сонячні промені, купол буде сліпуче виблискувати завдяки високій відображаючій здатності покриття. Візуально такий купол абсолютно нічим не відрізняється від дорогої позолоти. Ба більше, покриття нітрид титаном є зносостійким та характеризується експлуатаційним періодом тривалістю в 50 років. Ще однією перевагою такого покриття, його форми і кольору є те, що навіть при пекучому сонці купол не змінить свого кольору і не потьмяніє.

Виготовлення куполів церков з напиленням нітрид титану пропонує наша компанія. Златовест – лідер з виробництва хрестів і куполів з напиленням нітрид титану. У роботі ми використовуємо лише якісні матеріали та сучасне обладнання. У каталозі товарів Ви можете детальніше ознайомитись з характеристиками продукції. Крім реалізації якісної продукції, ми також надаємо послуги: декоративне напилення нітридом титану, покрівельні роботи, виготовлення і постачання куль з нержавіючої сталі і міді.

У роботі ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому Ви завжди можете звернутись за консультацією за номером, вказаним на сайті. Наш менеджер залюбки детальніше розповість про будь-яку одиницю продукції, умови оплати і доставки.