Чи не кожна дитина мріє про свій власний куточок для ігор та розваг. З приходом теплої пори діти не можуть всидіти в домі й більшу частину свого дозвілля проводять надворі. Дуже добре, що є дитячі ігрові майданчики, а якщо це приватний будинок або дача, то власне подвір'я, де можна встановити чудові ігрові комплекси та різноманітні дитячі споруди.

Перед тим як купувати ігровий будиночок для своєї малечі, варто добре ознайомитися із пропозиціями та вибрати найоптимальніший варіант, який найбільше порадує дитину та буде максимально безпечним.

Дуже популярними є пластикові та дерев'яні будиночки. Ці два варіанти можуть бути однаково комфортними, оберігають дитину від дощу та сонця в теплу пору, можуть оснащуватися подібними предметами. Проте дерев'яні будиночки будуть значно дорожчими, адже це натуральний матеріал. 

Сьогоднішнє різноманіття ігрових дитячих будиночків дозволяє вибрати варіант, який буде мало не зменшеною копією справжнього будинку. Дитина буде просто щаслива запросити у свій власний будиночок гостей та приготувати там улюблені страви для прийому.

Інтернет-магазин Непосида дитячі товари пропонує широкий асортимент дитячих ігрових будиночків, які сподобаються кожній дитині. Є варіанти на будь-який смак та гаманець! Ціни можуть варіюватися залежно від розмірів виробу, матеріалу та особливостей будиночка. 

Звертаємо Вашу увагу на будиночок ігровий дитячий Magic Villa Playhouse, який підходить для діток від двох років. Ця модель оснащена верандою, має два вікна із підвіконням для квітів, два вікна з віконницями та двоє вхідних дверей. Розмір цієї конструкції такий: 169x110x126 см. Можливі різні варіанти кольорів, тож вибирайте той, що сподобається Вашій дитині найбільше.

Цікавим варіантом також є будиночок Smoby. У цьому будиночку є все необхідне: кухня, веранда, вікна, які можна відчинити, на дверях є дзвоник, тож гості завжди можуть ним скористатися. Ігровий будиночок Smoby на даху має люк, в який так цікаво спостерігати за зоряним небом.

Усі будиночки, які Ви можете переглянути у нашому каталозі, виготовляються із високоякісних матеріалів, тому вони не вигорають на сонці та не деформуються! У нас також є багато інших пропозицій, які Ви можете переглянути просто зараз, перейшовши за посиланням! тел 0975397887

Якщо у Вас виникли питання, що стосуються нашого асортименту або особливостей оформлення замовлення, Ви завжди можете звернутися до нас в онлайн- або телефонному режимі, і консультанти інтернет-магазину Непосида дитячі товари детально Вас проінформують.