Забезпечити ефективний ріст рослин можна з використанням якісних горщиків. Щоб вибрати красивий та якісний горщик для розсади, необхідно знати, для яких саме рослин він призначений. Горщики для розсади є необхідною умовою для отримання високого врожаю у майбутньому.

Кожен досвідчений городник знає про всі особливості горщиків та неодмінно виростить відмінну розсаду. Горщики використовують для тимчасового росту розсади, різних культур.

Горщики обов’язково повинні мати дренажні отвори, оскільки у такий спосіб можна вивести зайву вологу з ґрунту та уникнути гниття кореневої системи рослин. Наявність отворів у горщиках дозволяє уникнути розмноження хвороботворних бактерій та грибків. Отож коренева система рослини може вільно дихати та вбирати вологу із піддону.

Також горщики дають можливість не пересихати землі. Їх можна використовувати багаторазово, з року у рік. Горщики можна зручно розмістити на підвіконні, забезпечивши у такий спосіб комфортний ріст рослин.

Круглі горщики набагато зручніше заповнювати землею, проте квадратні є компактнішими. Також важливо вибрати горщики правильного розміру, оскільки тут правило «чим більше, тим краще» не працює. Більшість рослин все-таки потребують горщиків компактних розмірів. Крім того, вони повинні бути зручними та практичними для розвитку кореневої системи рослин. Горщик має бути виготовлений із безпечного матеріалу, наприклад поліпропілену. Висота горщиків повинна бути оптимальною для повноцінного та правильного розвитку кореневої системи.

Основною перевагою пластикових горщиків є те, що вони легкі, тому навіть звичайна перестановка потребує значно менше зусиль. Ціна пластикових горщиків є набагато нижчою за аналоги з інших матеріалів, тож вони є доволі доступними. Також вони міцніші порівняно зі скляними або керамічними. Пластикові горшки не потребують особливого догляду, їх легко очистити, вони швидко висихають. 

Горщики під розсаду оптом відмінної якості можна придбати у ПП Димид. У нашій компанії представлений великий асортимент якісних горщиків для рослин різних форм та розмірів. У разі виникнення додаткових запитань наші консультанти обов’язково проконсультують Вас. Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Доставляємо їх по всій території України транспортними компаніями «Інтайм», «Делівері», «УкрПоштою» та «Новою Поштою». Оплатити замовлення можна на картку «ПриватБанку». Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!