Використовуючи зерно з різною метою в харчовій, комбікормовій та іншій промисловості, багато підприємців нехтують контролем якості сировини. Незважаючи на те, яким буде кінцевий продукт (борошно, корми тощо), в будь-якому разі якість зерна необхідно перевіряти. Надходячи на підприємство після збору, зерно переробляється. Саме на цьому етапі визначають всі можливі якісні характеристики, починаючи з його смаку, кольору та запаху, вмісту вологи і температурних показників та закінчуючи засміченістю та ураженістю комахами. Інколи, звісно, частину із цих характеристик можна визначити за допомогою органів чуття. Проте під час аналізу більшості характеристик неможливо обійтись без спеціального обладнання для зернової лабораторії.

Для того щоб Вам було легше зробити вибір, у цій статті ми розглянемо популярне обладнання, яке застосовується в процесі визначення якості зерна.

Вологомір для зерна – сучасний електронний пристрій, за допомогою якого можна визначити масу та відносну вологість. Розрахунок результатів та завершення процесу відбуваються автоматично. Порівняно з класичними методами обчислення вмісту вологи час вимірювання є значно меншим. Прилад є досить простим у застосуванні, що є однією з його найбільших переваг.

Автоматичний аналізатор якості зерна використовується для автоматизації процесу вимірювання кількості сміттєвих і зернових домішок у зразках найрізноманітніших сільськогосподарських культур. Він істотно економить час на проведенні лабораторних аналізів.

Пробовідбірник зерна списоподібний використовується для відбору проб зерна з кузовів вантажного транспорту, вагонів або зерносховищ. Відповідні отвори розміщені на відстані 1 м від нижнього кінця щупа. Якщо потрібен відбір проб з глибини понад 1 м, пробовідбірник занурюється в забірний матеріал на необхідну глибину.

Лабораторні сита використовуються в багатьох сферах. В зерновій галузі таке обладнання застосовується для сортування фракції за величиною поділу просіюваного матеріалу. Такий аналіз проводиться одним або декількома ситами.

Придбати вологомір для зерна та інше лабораторне обладнання пропонує наша компанія. Основною спеціалізацією є реалізація обладнання і комплектуючих для підприємств зберігання та переробки зерна. У цій сфері ми працюємо вже понад 27 років, тому обізнані з усіма нюансами. Для підтримання високого рівня роботи з клієнтами пропонуємо найвигідніші умови для співпраці та реалізуємо лише якісне обладнання. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!