Сьогодні в гардеробі практично кожної дитини можна побачити вишиванку. Це традиційне вбрання, а візерунки, нанесені на вишиванку, є своєрідним оберегом.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних вишиванок. Вибираючи їх, особливу увагу слід звернути на якість тканини та вишитий візерунок. Найважливіше, щоб сорочка була виготовлена із якісного натурального матеріалу, оскільки інакше може виникнути алергічна реакція. Найкращими матеріалами є бавовна та льон. Синтетичні ж тканини своєю чергою не дають тілу дихати, також може виникнути подразнення шкіри.

Важливо, щоб сорочка була максимально зручною, оскільки діти є досить рухливими, тому варто обирати просторі моделі. Візерунок повинен бути геометричним та симетричним, необхідно, щоб вишивка не деформувала саму тканину.

Існують різні способи вишивки, зокрема:

• вишивка одразу на полотні – є найтривалішим процесом, оскільки не використовується накладна канва. Такі вишиванки є надзвичайно вишуканими та елегантними;

• вишивка з використання накладної канви, яку потім можна прибрати;

• вишивання на канві «Аіда-16», яку в результаті пришивають до тканини. Вишиті візерунки є надзвичайно красивими.

Вишиванка допоможе виховувати патріотичність вже з раннього дитинства. У ній можна піти на будь-яке свято. Вишиванки є надзвичайно модними та здатними вдало доповнити будь-який образ.

Вишиванки, вишиті вручну із натуральних тканин, відмінно пропускають повітря та мають тривалий термін служби навіть у активних дітей. Їх можна комбінувати з різним одягом, і таке поєднання буде ідеальним для будь-якої події. Вишиванка є одним із способів самовираження та модним трендом на сьогодні.

Орнамент на вишиванці має особливе значення. У давнину наші предки найчастіше вишивали його червоними нитками, оскільки вірили, що саме цей колір здатний посилити рівень захисту та підвищити потенціал дитини.

Компанія Ярина пропонує якісні вишиванки ручної роботи. Зокрема, дитяча вишиванка для хлопчика стане чудовим подарунком. Гарантуємо унікальність готових виробів. Можна самостійно вибрати тканину для пошиття, а також візерунок та фасон. У разі, якщо сума замовлення перевищує 10 000 гривень, надаємо знижку у розмірі 10 %. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з-за кордону. Чекаємо на Ваші звернення!