Робота на полі чи в саду завжди асоціюється в людей із важкою фізичною активністю. Із приходом садово-городнього сезону постійно доводиться страждати від зірваних спин та крепатури. На щастя, в 21-му столітті було придумано багато методів швидкої, якісної та ефективної обробки землі. Використання мотокультиватора є одним із них.

Мотокультиватор надзвичайно популярний серед дачників, адже він є досить недорогим та малоенерговитратним. В стандартній комплектації мотокультиватора встановлено спеціальні фрези, які не лише розрихлюють і перемелюють землю, а й підтягують агрегат вперед.

Головними критеріями вибору є оброблювана площа та завдання, які необхідно вирішити. Якщо у Вас ділянка площею до 10 соток, для роботи на ній повністю вистачить культиватора. Якщо ж Вам пощастило мати більш розлогу ділянку – 20-25, а то й 30 соток, тут вже потрібно вибирати потужніше обладнання.

Також все залежить від виду робіт, які необхідно виконати на ділянці. Наприклад, якщо Ви купуєте обладнання для того, щоб культивувати землю після осінньої оранки, достатньо буде придбати культиватор невеликої потужності (3,5-4 кінських сили). Якщо додатково користуватись навісним обладнанням, то краще купувати потужнішу техніку – бажано 5,5-6 к. с. Щільні чорноземи на оранці культиватор не візьме, тут вже потрібно купувати важчий мотоблок.

Мотокультиватор зірка, що виконує широкий спектр культиваційних робіт, ідеально функціонує на невеликих ділянках та з легкістю обробляє ґрунт, вирівнюючи грудки та неоднорідності. Висока ефективність забезпечується двигуном, що витримує збільшене навантаження. Мотор запускається легко, до його складу входить система ручного старту. Такий мотокультиватор прекрасно функціонує в складних умовах, а в процесі експлуатації охолоджується повітрям, що сприяє його довготривалій роботі.

Придбати таке обладнання пропонує наша компанія. Torgbaza – сучасне підприємство, яке мобільно реагує на потреби споживачів та намагається максимально швидко їх забезпечувати. Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, де Ви гарантовано знайдете щось для себе. У каталозі продукції Ви можете детальніше ознайомитися з сільгосп-, мототехнікою, велосипедами, запчастинами, бензоінструментом та іншими товарами. Ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці обох сторін. За умови покупки на суму від 3000 $ – доставка безкоштовна.

Для отримання консультації пропонуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки детальніше розповімо про будь-яку одиницю продукції, умови оплати і доставки.