Поліуретан сьогодні вважається достойним конкурентом таких матеріалів, як гума, каучук і метал. Він широко застосовується в промисловості в рідкому та твердому вигляді, зокрема й у формованому, тобто в листах. Зауважимо, що поліуретан знайшов також своє застосування в будівництві, медицині, у важкій та легкій промисловості. 

Що ж таке поліуретан?

Це конструкційний матеріал штучного походження. Якщо порівнювати вироби з поліуретану та з тих матеріалів, які виготовлені на основі каучуку, то перші значно виграють, якщо йдеться про експлуатаційні характеристики.

Попит на поліуретан стрімко зростає. Це зумовлено великою кількістю переваг, які притаманні цьому матеріалу:

• поліуретан здатен зберігати свої властивості протягом багатьох років, навіть якщо його експлуатація відбувається в агресивному середовищі;

• хороша зносостійкість;

• високий рівень твердості, що дозволяє використовувати цей матеріал навіть при сильних механічних навантаженнях;

• можливість регулювати рівень еластичності, що відбувається під час його виробництва;

• практичність;

• експлуатація поліуретану може відбуватися навіть за екстремальних температур – від -60 до +800 °С.

Де ж використовують поліуретан листовий?

1. Для виробництва опорних та ущільнювальних елементів, валів, коліс та роликів.

2. Під час виробництва вібростійких деталей, в ущільнювальній техніці тощо.

3. Для виготовлення підошви взуття.

4. При карбуванні тонкостінних металів.

5. У ковальсько-штампувальному виробництві та для багатьох інших цілей.

Як бачимо, поліуретан листовий міцно закріпив свої позиції в різних галузях промисловості.

Замовити поліуретан в Україні зараз нескладно, адже якщо є попит, то є і пропозиція. Проте слід уважно вибирати магазин, де буде здійснюватися покупка. Він повинен бути надійним, тоді Ви будете цілковито впевнені в якості продукції, за яку платите гроші. Ціна також може варіюватися. Ретельно підійдіть до цієї справи, проаналізуйте ціни на ринку, щоб не переплатити.

Якщо Вас цікавить поліуретан, його можна замовити у нас. Компанія Прогрес-М пропонує поліуретан листовий різного розміру. Ціни найкращі в Україні. Можливий оптовий та роздрібний продаж. Гарантуємо оперативне опрацювання замовлення! Відправка товару здійснюється відразу ж після оплати замовлення. Приймаємо їх по всій території України! 

Якщо у Вас виникли питання, ми охоче на них відповімо! Для цього просто напишіть нам, скориставшись онлайн-формою зв'язку, або ж зателефонуйте за контактним номером! Звертайтеся, будемо раді допомогти!