Якщо полімери мають високий рівень вологості, то в кінцевому підсумку можна отримати неякісний готовий продукт. Структура полімеру може містити пори або пустоти. Для усунення таких недоліків використовують сушильне обладнання.

Бункерні сушилки можуть бути автономним устаткуванням або ж частиною технологічної лінії. Процес сушіння відбувається завдяки гарячому повітрю.

Основні переваги таких установок:

• надзвичайно прості у експлуатації;
• мають тривалий термін використання;
• мають високий рівень продуктивності;
• характеризуються низьким рівнем шуму.

За їхньою допомогою можна легко та швидко висушити полімерний матеріал. У такий спосіб можна підготувати полімерний матеріал до лиття під тиском.

Існує різновид полімерів, які мають низький рівень гігроскопічності, тому їх взагалі не сушать. У разі, якщо полімер містить вологу, то його деякий час підсушують, у такий спосіб збільшується рівень продуктивності перед обробкою.

У бункері повітря забирає з матеріалу вологу та залежно від різновиду сушарки поміщається у навколишній простір. Коли полімерний матеріал забирається із нижньої частини бункера, у верхню частину надходить новий матеріал. Він переміщається зверху вниз.

Такий різновид сушарок має блок із нагрівальним елементом, повітродувки та бункер для сушіння. Зазвичай їх оснащують захистом від перегрівання. Циліндричний бункер має конусну підставку, яка дозволяє запобігти прилипанню матеріалу. Бункер, який виготовлений із нержавіючої сталі високої якості, забезпечує тривалий час експлуатації.

Принцип роботи бункерних сушарок є досить простим: у бункер із завантаженою полімерною сировиною подається потік нагрітого повітря. Коли партія матеріалу висохла, до камери надходить наступна партія. У процесі сушіння нагріте повітря постійно циркулює, тож можна заощадити електроенергію, оскільки нагрівальні елементи рідко вмикаються. Завдяки контролеру можна регулювати швидкість повітряного потоку та рівень температури.

Купити сушильний бункер можна на сайті компанії Станкопласт. Надаємо гарантійне обслуговування, термін якого залежить від виду вибраного устаткування. Також надаємо послуги ремонту устаткування. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Спосіб оплати та доставки визначається в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Проводимо безкоштовне навчання для персоналу. Якщо виникнуть будь-які додаткові запитання, неодмінно проконсультуємо Вас. Чекаємо на Ваші замовлення!