Рукав високого тиску використовують у різних галузях промисловості, зокрема хімічній, машинобудівній, харчовій та ін. Їх застосовують для транспортування рідин, газів, масел.

Шланги є міцними, тому можуть бути використані за різної погоди. Виробництво таких шлангів здійснюється відповідно до встановлених стандартів. Вони можуть мати різний діаметр та розмір. Шланги рвт мають мають відмінну якість, оскільки виготовлені відповідно до встановлених норм.

Вибрати правильний рукав високого тиску – завдання досить складне. Варто врахувати основні вимоги, зокрема яку речовину планують транспортувати, робочу температуру тощо.

Основною конструктивною особливістю рукавів високого тиску є наявність силового каркасу, внутрішнього та зовнішнього шару, спеціальних фітингів. Термопластичні шланги виготовлені з полімерів та можуть мати сталеве або текстильне обплетення. Вони є стійкими до впливу різних хімічних речовин. Завдяки гладенькому внутрішньому шару суттєво знижується ймовірність втрати речовин у процесі транспортування.

Шланги гідравлічні високого тиску активно використовують у гірничодобувній промисловості. Їх також застосовують у різній спецтехніці. Зовнішній антистатичний шар є стійким до займання. Шланги мають підтверджений термін експлуатації, який становить 1 млн циклів.

Існує величезна кількість різноманітних рукавів високого тиску, які можуть працювати в різному діапазоні робочого тиску та діаметрів. Під час вибору необхідно врахувати, яку речовину планують транспортувати, оскільки від цього залежить термін експлуатації рукавів. Також потрібно звернути увагу на робочу температуру, адже шланги відмінно працюють при високому тиску, але не можуть працювати за високих температур.

Основні особливості в процесі експлуатації рукавів високого тиску:

• необхідність слідкувати за температурним режимом, оскільки перевищувати встановлену цифру не можна;
• варто вибрати правильний діаметр, оскільки можливі перепади температур;
• їх не можна скручувати або деформувати.

РВТ шланги можна придбати в компанії Tubes International. Якість підтверджується відповідними сертифікатами. У наявності великий асортимент шлангів. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Гарантуємо швидку обробку замовлень. За потреби проконсультуємо Вас та допоможемо визначитися з вибором. Працюємо за перерахунком. Чекаємо на Ваші замовлення!