Київ – столиця України. Щодня це місто приймає тисячі гостей: хтось приїжджає сюди втілювати мрії, дехто – шукати любов всього свого життя, інші – влаштовуватись на роботу тощо. Ці люди ніяк не пов'язані між собою, але всіх їх на перших порах пов'язує одне – відсутність постійного житла.

В таких випадках хтось вибирає пожити у родичів. Ті, хто не бажають турбувати рідних, користуються послугами готелів. Проте це теж не дуже зручно, адже зовсім не дешево. На щастя, вихід є, і це – послуги нашої компанії!

1995-го року наша компанія була створена підприємцями-фахівцями в сфері нерухомості. Головною метою її створення було збільшення пропозиції квартир короткострокової оренди в Києві подобово, незалежно, центр це чи прилеглі до нього райони. І нам вдалося!

За понад 20 років роботи на українському ринку нашими послугами встигли скористатись великі іноземні компанії, туристи, посольства та різні міжнародні організації. У нас зупинялись відомі гості: Валентин Гафт, Любов Поліщук, Олена Яковлєва, Ігор Філіппов, Маріанна Вертинська та багато інших.

Головною цінністю нашої компанії є задоволений клієнт, тому ми робимо все можливе для того, аби максимально повно задовольнити Ваші потреби. Працівники нашого підприємства постійно вдосконалюють свої професійні навички.

Звернувшись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта, Ви зможете отримати консультацію з будь-якого питання щодо оренди квартири. Враховуючи Ваші побажання, ми також допоможемо зробити правильний вибір затишних апартаментів на весь термін Вашого перебування тут.

Квартири подобово в Києві за найдоступнішими цінами тільки у нас! Варто зазначити, що Вам не доведеться переплачувати за кількість осіб, що проживають, як би Ви це робили, користуючись послугами інших компаній. Ви платите лише за вибрану Вами ж квартиру. Ми пропонуємо оренду житла подобово, на тиждень, місяць чи будь-який інший попередньо узгоджений термін.

Всі наші квартири – це комфортабельне житло з євроремонтом. Детальніше ознайомитись із квартирами Ви можете у фотокаталозі.

Наша компанія також пропонує зустріч гостей в аеропорту «Бориспіль» або на залізничному вокзалі та доставку автомобілем в наш офіс або попередньо заброньовану квартиру. У нас Ви можете попередньо безкоштовно забронювати квартиру онлайн та оплатити послугу зручним для Вас способом – платіжними картками VISA i MasterCard через наш сайт або за допомогою ситсеми WebMoney Transfer.

Не шукайте альтернатив. У нас найзатишніші квартири на всьому українському ринку. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!