Як говорить статистика, 77 % населення України не виїжджали за межі нашої країни. А людей, які бачили трохи більше, ніж Туреччину, Єгипет і Росію, – всього 17 %. Чому ж так багато людей бачили так мало?

Багато подорожувати – мрія багатьох людей. Проте через брак часу чи ряд інших причин не всі мають можливість цим займатись. Ба більше, хто сказав, що подорожувати треба лише за кордон? Сотні людей доводять, що подорожі по Україні є не менш цікавими. 

Під час планування подорожі важливо не лише знайти дешеві квитки, а й житло. Зупинятись у готелі – не найкращий варіант, якщо Ви бажаєте бюджетно подорожувати. Проте сьогодні є безліч додатків, компаній і сайтів, які допоможуть знайти дешеве житло.

Одним із таких сервісів є Home Hotel. Ми – сучасна компанія, яка пропонує житло в Києві. Оренда квартир в Києві подобово ще ніколи не була такою доступною. Чому для оренди варто вибрати саме нашу компанію?

• На українському ринку ми працюємо ще з 1995-го року. За цей час ми завоювали довіру українців та зарекомендували себе як надійна компанія.

• Головною метою створення компанії було збільшення пропозиції короткострокової оренди квартир в Києві подобово, неважливо, чи це центр столиці, чи прилеглі райони.

• Незважаючи на досвід роботи, базу клієнтів та прекрасні відгуки, ми не зупиняємось на досягнутому, навпаки – завжди відкриті до укладання нових партнерських угод

• Наші працівники – виключно професіонали готельного сервісу! Вони постійно вдосконалюють свої професійні навички для того, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів. Ми завжди раді працювати з Вами!

• На багатьох інших сайтах трапляється таке, що Ви вибрали бажану квартиру, а її вже забронювали, або взагалі оголошення є неактуальним, і компанія вже давним-давно не працює на українському ринку. Це не про нас! Hotel Home пропонує найсучасніші квартири з євроремонтом, ознайомитись з якими Ви можете у фотокаталозі. Квартири завжди доступні для бронювання, а якщо те житло, яке Вам сподобалось, зайняте, ми обов’язково знайдемо рішення цієї проблеми та підемо на компроміс.

• Ми також пропонуємо зустріч гостей в аеропорту «Бориспіль» або на залізничному вокзалі та доставку автомобілем в наш офіс чи на заброньовану квартиру.

• У нас Ви можете попередньо забронювати квартиру онлайн та оплатити послугу зручним для Вас способом – платіжними картками VISA і MasterCard через сайт або за допомогою системи WebMoney Transfer.

З нами вигідно та приємно співпрацювати, а якість послуг це тільки підтвердить. Звертайтесь!