Щоб зробити вдалу покупку димоходу, мало того, щоб товар був виготовлений з якісного матеріалу та цілком відповідав зазначеному опису. Передусім потрібно правильно розрахувати необхідні параметри. Це стане однією з основних передумов для тривалої подальшої експлуатації димохода. Якщо звернутися до спеціалістів, то цей етап не вимагатиме від Вас жодних зусиль. Якщо ж у Вас нема такої можливості й Ви звикли покладатися на власні сили, теж не варто лякатися, адже підібрати діаметр димоходу для будь-якої опалювальної системи досить просто, якщо знати основні принципи.

Щоб визначити діаметр труби для печі, знадобляться, наприклад, такі дані:

• об'ємна витрата газів (м3/с);
• швидкість газів.

Ці показники дозволяють точно визначити діаметр. Для цього просто поділіть перший показник на другий. Проте декому все одно складно це зробити, втім є й інші способи, які також неодноразово вже застосовувалися на практиці. Можливо, Ви вже чули про них раніше.

Перед підбором діаметру обов'язково потрібно ознайомитися із паспортом обладнання, у нашому випадку – паспортом твердопаливного котла. Деякі виробники зазначають рекомендації щодо діаметру. Пам'ятайте! Якщо Ви проігнорували рекомендації виробника і вибрали розміри труби на власний розсуд, то є ймовірність, що гарантія на твердопаливний котел анулюється!

Під час вибору довжини труби димовідводу слід враховувати температуру навколишнього середовища. Знову ж таки, як і з визначенням діаметру, так і з вибором довжини, слід зазирнути до технічної документації паливного котла.

Повертаючись до того, як підібрати діаметр димоходу для твердопаливного котла, виведемо таку формулу: S = m/(ρг*w)

де

• m – маса продуктів горіння за годину;
• ρг – щільність чадних газів;
• w – швидкість переміщення чадних газів.

Якщо Ви вже визначилися із потрібним діаметром димоходу, то можете завітати до каталогу товарів, які представляє компанія Сталар. Там наявний широкий асортимент димоходів та комплектуючих. Оформити замовлення можна в один клік, додавши товар у кошик! Працюємо по всій території України. Доставка можлива будь-яким зручним для Вас способом! Акції та спеціальні пропозиції діють на постійній основі. Також по допомогу Ви можете звернутися до наших спеціалістів. Для цього просто скористайтеся онлайн-формою зв'язку або номером телефону, що вказаний в контактах. Для уточнення будь-якої інформації звертайтеся до нас, ми охоче проінформуємо Вас з усіх питань!