У каталозі підприємств, які здійснюють виготовлення залізобетонних виробів, представлений великий асортимент різних будівельних конструкцій, зокрема дорожні плити, ригелі, плити перекриття, фундаментні блоки та ін. Сьогодні поговоримо про плити перекриття та дорожні плити, та закцентуємо увагу на останніх.

Плити перекриття є основним елементом під час зведення багатоповерхових будинків, адже вони можуть витримувати надвеликі навантаження. Звести будівлю за їхньою допомогою можна набагато швидше, а рівень надійності та міцності конструкції залишається незмінним. Для виробництва залізобетонних виробів використовують бетон та сталеву арматуру. Бетон використовують не нижче класу В15, оскільки вкрай важливо забезпечити високий рівень міцності. Плити перекриття зазвичай є несучими елементами будівлі та можуть бути виготовлені з пустотами для покращення звукоізоляції.

Дорожні плити є незамінними в процесі будівництва сучасних доріг та є запорукою для створення міцного дорожнього покриття. З кожним роком вимоги до дорожнього покриття стають дедалі суворішими: вага сучасних вантажівок є надзвичайно великою, тому потрібно, щоб дороги могли витримати їх. Плити використовують і на аеродромах – і тут вимоги є ще суворішими.

Основні переваги використання дорожніх плит:

— надзвичайно високий рівень міцності та надійності, що дозволяє використовувати їх для проїзду навіть надважкого автотранспорту;

— можливість швидкого укладання доріг, адже потрібно лише підготувати подушку з піску. Дорога не потребує великих часових затрат на висихання, тому можна відразу давати дозвіл на рух транспорту.

Плити можна використовувати для будівництва тимчасових та постійних доріг. Вони можуть витримувати різні навантаження, що визначається особливостями ґрунту та плити. Плити є надзвичайно надійними та міцними й витримують багаторічну експлуатацію.

Плита дорожня представлена в каталозі компанії Слобожанський комбінат будівельних матеріалів. Доставку замовлень виконуємо по всій території України. Оплату можна здійснити будь-яким зручним способом. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно Вас проконсультуємо. Для нас важливий кожен клієнт – як приватні особи, так і великі будівельні компанії. Часто оновлюємо каталог товарів. Гарантуємо відмінну якість продукції. Чекаємо на Ваші замовлення!