Багато людей починають вибирати ялинку ще з Дня святого Миколая, а дехто і 1 грудня, адже приходить зима – прекрасна пора року, головним символом якої є зелена красуня – ялинка. Хіба може сьогодні хтось уявити собі свято Нового року та загалом зиму без ялинки? Навряд чи.

Так було не завжди. У давнину ялинка вважалась язичницькою традицією, і лише пізніше у Німеччині люди почали прикрашати її кольоровими ганчірками та проводити обряди. 

Сьогодні ж є безліч способів прикрасити ялинку. З настанням сезону магазини та торгові центри створюють неймовірну атмосферу за допомогою декору та штучних ялин. Чому саме штучних? В 21-му столітті існує безліч проблем, які здебільшого спричинені глобальним потеплінням, а вирубування лісу лише ускладнює ситуацію. На щастя, пропозиція ялинок є величезною, і придбати штучну красуню не складе труднощів.

На українському ринку є багато компаній, які реалізують штучні ялинки. Ви з легкістю можете вибрати саме ту, де Вам підходить ціна, розмір товару, умови доставки тощо.

Чому ж купити новорічну ялинку варто саме у нас?

• Компанія Смерека плюс за роки роботи здобула репутацію надійного партнера, що реалізує ялинки високої якості.

• Від усіх інших компаній ми відрізняємось тим, що виготовляємо штучні ялини за унікальною технологією, якій не має аналогів у всій Європі та країнах СНД.

• Ми – eco-friendly компанія. Вищезгадана методика роботи дає можливість відтворити природну красу дерев, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Ми робимо все можливе для того, аби у Вашому домі стояла ялинка, яку потім не захочеться викинути. 

• Маючи високу якість та прекрасний дизайн, ялинки абсолютно ідентичні справжнім ялинам та соснам. Немає потреби вирубувати ліс або купувати справжню ялину, якщо є можливість придбати штучну без заподіяння шкоди природі. 

• Для підтримання високого рівня роботи з клієнтами ми пропонуємо лише найвигідніші умови для співпраці. У нас Ви можете придбати ялини за доступними цінами з доставкою не лише по Україні, а й на ринок Росії, Білорусі та Молдови. 

• Завдяки низькій собівартості товарів ми реалізуємо конкурентну продукцію, яку Ви можете придбати як оптом, так і вроздріб. Під час виробництва враховуються світові тенденції. 

• У каталозі товарів Ви знайдете ялинки будь-яких розмірів – від мініатюрних та тендітних красунь до солідних високих ялин. 

• У разі виникнення питань рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, умов оплати та доставки. 

Не шукайте альтернатив. Найякісніші ялинки саме у нас!