Одним із найважливіших пунктів вдалого святкування Нового року є вибір ялинки. Як каже відоме прислів’я: «Готуй санки з літа», так і ми радили б готувати зелену красуню не за тиждень до свята, а хоча б з осені. У цьому питанні усіх, хто святкує Новий рік, умовно можна поділити на дві групи – тих, хто віддає перевагу живій пахучій ялині чи сосні, й тих, кому більше подобаються штучні ялинки.

У цій статті ми б хотіли детальніше розглянути штучні ялини, а саме їх переваги та недоліки. Отже, переваги:

• ідеальна форма. Вибираючи живу ялину, люди стикаються з дефектами, хоч і несуттєвими: пожовклі або обсипані голки, асиметричний ріст гілочок. Хтось, можливо, й не зверне на це увагу, тоді як для інших людей такі нюанси створюють величезну проблему. Для того щоб уникнути цього, ринок пропонує величезний асортимент штучних ялин з ідеальною формою.

• Легка установка. Купуючи живу ялинку, Ви повинні бути готовими до того, що її треба ще й правильно встановити. Тут на допомогу приходили відра з піском та інші побутові «інженерні конструкції». На щастя, штучні ялини не завдають такого клопоту. Більшість з них сьогодні мають розбірну конструкцію, і для того, щоб встановити дерево, достатньо лише встановити підставку, «стовбур» та самі гілочки.

• «Термін придатності». Живе дерево стоїть не більше місяця, а далі з ним доводиться щось вирішувати – або на сміття, або на дрова. Штучна ялина своєю чергою розрахована як мінімум на 5-10 років і легко зберігається у коробці до наступних свят. Наступного року у грудні Вам не доведеться тягнути величезну ялину додому, а в січні не буде потреби від неї позбуватися. 

• Екологічність. Вирубування сотень ялин «про запас» (адже неможливо точно вирахувати, скільки буде продано ялин) призводить до спустошення лісів України. Скільки ж років їм треба буде для того, аби відновитись? 

З перевагами все зрозуміло, а які ж можуть бути недоліки? На нашу думку, недоліки не є значними – штучна ялинка не пахне Новим роком, й, можливо, у Вас виникнуть проблеми з її зберіганням через брак місця.

Штучні ялинки Житомир придбати пропонує наша компанія. Смерека Плюс – це український виробник штучних ялинок для дому та вулиці. Ми виготовляємо штучні ялинки за унікальною методикою, у якої немає аналогів у країнах Європи та СНД. Під час виробництва застосовуються лише екологічна сировина та унікальні рецептури. Товар доставляється не лише по Україні, а й на ринки Росії, Білорусі та Молдови. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!