Вибираємо дизайнера салону краси – ця стаття буде корисною для Вас!

Щоб не зробити помилку на початку шляху створення Вашого салону краси, потрібно ознайомитись із порадою спеціаліста.

Сьогодні не є проблемою найняти дизайнера чи дизайнерську компанію для створення і візуалізації будь-якого приміщення, зокрема й салону краси. Проте дуже часто наші клієнти стикаються з ситуацією, коли отримують гарну картинку і не знають, що з нею робити далі.

В чому суть проблеми? А суть в тому, що зазвичай на візуалізаціях малюють меблі, які або не підходять для використання в салоні, або застарілі моделі, зняті з виробництва, або такої цінової категорії, яка не підходить клієнту.

І от, отримавши картинку, клієнт починає пошук необхідного обладнання і отримує неприємну новину, що картинку повторити або неможливо, або надто затратно. Тоді починається вибір меблів "приблизно", навмання і т. д. І всі витрачені час та кошти на роботу дизайнера зводяться нанівець.

Щоб такої ситуації не виникло у Вас, рекомендуємо відслідковувати роботу дизайнера на кожному етапі, узгоджувати з ним не лише візуалізацію, але й безпосередній підбір меблів. Тобто Ви повинні мати розуміння, що зображене на картинці не уявне, а можна придбати у конкретного постачальника чи виготовити у конкретного виробника.

Коли ми підбираємо обладнання для салону краси, то намагаємося якнайкраще задовольнити вимоги клієнта і відтворити отриману дизайнерську візуалізацію. І це просто зробити, коли все робиться в комплексі. Саме тому в нашому колективі працює власний дизайнер, який знає про всі ці нюанси і як їх уникнути.

Консалтинг для клієнтів в індустрії краси – це важлива інвестиція у Ваш бізнес, це насправді для Вас важлива річ і буде певна запорукою Вашого успіху на шляху створення салону краси. Знання – це сила. В конкретному випадку – це буде економія Ваших фінансів або ж певність в тому, що вони будуть використані максимально ефективно.

Звертайтесь за консультацією!