Найголовніше, що потрібно зробити під час вибору пам’ятника, – це звернути увагу на матеріал, з якого його буде виготовлено. Від матеріалу буде залежати багато нюансів: термін експлуатації, зовнішній вигляд і, звісно ж, ціна. Сьогодні пам’ятники виготовляють із багатьох матеріалів: граніт, мармурова крихта, мармур, полімерграніт, метал та інші.

Граніт – один із найбільш використовуваних матеріалів, якість якого людство встигло належно оцінити. Завдяки своїм властивостям граніт також має назву «Вічний камінь». Вся справа в тому, що граніт – це магматична гірська порода, яка утворилася в результаті охолодження та затвердіння магми в земній корі. Внаслідок тектонічних процесів ця магма вихлюпувалася назовні, тверднула, і за декілька століть люди навчились виготовляти з неї пласти, обробляти їх та використовувати у багатьох сферах. 

Граніт – це природний екологічно чистий матеріал без будь-яких домішок. Одним із його найважливіших плюсів є надзвичайна міцність, адже порівняно з іншими каменями граніт має один із найвищих показників стійкості до фізичних впливів, несприятливих кліматичних умов та найрізноманітніших агресивних середовищ. Він зовсім не боїться підвищеної вологості, різких перепадів температур чи тиску.

З цієї властивості випливає ще одна – тривалий термін експлуатації. Унікальною властивістю граніту є здатність протягом багатьох років та навіть століть зберігати своє первозданне забарвлення та структуру. Він не цвіте, не тьмяніє, не сиплеться і в жодному разі не втратить своєї естетичної привабливості. Саме ці переваги зумовлюють широке застосування цього матеріалу.

Щодо недоліків, то варто лиш зазначити значну вагу такого матеріалу, що спричиняє певні проблеми та витрати під час транспортування. Граніт вважається більш дороговартісним порівняно з іншими матеріалами. Проте ПП Котула є виробником пам’ятників з граніту та гарантує значно нижчу ціну, ніж у конкурентів.

Купити пам'ятник з граніту пропонує наша компанія. На українському ринку ми працюємо понад 10 років, що лише підкреслює якість продукції та професіоналізм. Ми пропонуємо цілий спектр послуг, починаючи з виготовлення пам’ятників та закінчуючи їх встановленням у Львові, Львівській області, Тернополі та Івано-Франківську. На нашому рахунку співпраця із тисячами клієнтів, які були задоволені послугами та сервісом.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, умов оплати чи доставки.