Для багатьох власників автомобілів вкрай актуальною є послуга аварійного відкриття замків авто, адже ситуація, в якій воно може знадобитися, може виникнути неочікувано. Не варто самостійно намагатися вирішити таку проблему, бо можна значно погіршити ситуацію – і в результаті Ви будете змушені платити пристойні кошти за ремонт автомобіля. Втім не варто панікувати, оскільки вирішити проблему це аж ніяк не допоможе. Натомість у кожному місті є спеціалізовані компанії, які виконають усі роботи максимально якісно та швидко.

Однією з таких компаній є Замок-Профі. Можете не сумніватися, ми швидко приймемо Ваш виклик, і спеціаліст оперативно прибуде до Вас для усунення проблеми. Майстер виконає відкриття дверей протягом 1 години, а може, й швидше; все залежить від складності. Після відкриття замок залишиться працездатним та неушкодженим.

Основні причини, з огляду на які потрібна допомога фахівців:

• пошкодження замка, які можуть виникнути у випадку спроби злому авто або ж коли замок не був вчасно відремонтований;

• ключі від автомобіля втрачені;

• ключі залишилися у салоні автомобіля, а замки заблоковані.

Впевнені, що зможемо допомогти навіть у найскладніших ситуаціях. У майстрів є всі потрібні інструменти для швидкого відкриття машини без жодних пошкоджень. Так Ви зможете заощадити чимало коштів на ремонт. Відкриття автомобіля відбувається лише в присутності власника, який надав усі необхідні документи, що підтверджують право власності на авто.

Якщо ключі були втрачені, ми можемо виготовити їх відразу на місці. Дублікат виготовляється по личинці дверей, а для виконання усіх робіт використовуємо високоякісне устаткування. Крім того, на усі дублікати ключів надаємо довічне гарантійне обслуговування, на електронні компоненти – 1 рік.

Майстри мають величезний досвід у вирішенні таких проблем, тому виконають усі роботи швидко та якісно. Вартість послуги залежить від складності відкриття, тобто визначається індивідуально в кожному випадку. Але можете бути впевнені, що вартість наших послуг не є захмарною.

Отож замовляйте аварійне відкриття замків автомобіля в Замок-Профі! Працюємо у м. Київ та Київській області. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам у вирішенні навіть найскладніших завдань!