Моторедуктор являє собою досить складний механізм, що поєднує в собі два елементи – електродвигун та редуктор. За його допомогою відбувається перетворення електричної енергії в механічну. Таке устаткування має доволі високі показники коефіцієнта корисної дії, тому сфера його застосування є надзвичайно широкою. Завдяки дуже простій конструкції моторедуктори потребують мінімуму часу і коштів на обслуговування.

Виділяють кілька видів моторедукторів, зокрема:

• планетарні – мають найвищий ККД та є надзвичайно надійними, що забезпечує тривалий термін роботи;
• циліндричні – мають складнішу конструкцію, що впливає на їхню вартість;
• черв'ячні – працюють лише на обертах середнього діапазону, що забезпечує плавніші розгін та гальмування.

Залежно від кількості проміжних елементів виділяють одно-, двох- та трьохступінчасті моторедуктори.

Вибираючи моторедуктор, важливо звертати увагу на електричні параметри приводу. Якщо струм змінний, важливо знати кількість фаз та потребу в заземленні. Якщо ж він є постійним, тоді потрібно врахувати силу струму та спожиту напругу. Вкрай важливо перевірити спад напруги після виконання першого запуску; якщо цей показник перевищує 10 %, існує великий ризик виникнення пожежі. Також слід вибирати агрегат з потужнішими характеристиками, у такий спосіб термін експлуатації обладнання суттєво збільшиться.

Якщо моторедуктор буде використовуватися в умовах підвищеної вологості, занадто високої або низької температури, час його служби значно скоротиться. Якщо він потрібен для застосування в промисловості, варто звернути увагу на індустріальні редуктори, які розраховані саме для специфічних умов експлуатації. Вони мають значно вищий рівень точності.

Правильне технічне обслуговування також підвищить термін активного використання моторедуктора. Необхідно своєчасно виконувати заміну масла, перевіряти вузли установки та не допускати перегріву. Також важливо звертати увагу на виникнення будь-яких сторонніх шумів у процесі роботи агрегату.

Придбати моторедуктор можна в компанії Вінтал-Плюс. Термін гарантійного обслуговування становить 1-2 роки. Доставку здійснюємо будь-якими зручними транспортними компаніями. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України, а також з-за кордону. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Чекаємо на замовлення!