Бітум – смолоподібний продукт, який являє собою суміш вуглеводнів та їх азотистих, сірчистих та металовмісних похідних від темно-бурого до чорного кольору. Не розчиняється у воді, повністю або частково розчиняється у бензолі, хлороформі та інших органічних розчинниках. Під час нагрівання розплавляється та має пластичні в'язкі властивості.

Природний бітум використовувався як популярний будівельний та гідроізоляційний матеріал ще віддавна, проте раніше мав іншу назву. Сьогодні різні види бітумів застосовуються в дорожньо-будівельній сфері, електрохімічному виробництві, виготовленні покрівельних матеріалів тощо.

Характеристики бітуму визначаються пропорцією частин, які є у його складі: різних масел, смоли та асфальтенів. Підвищений вміст асфальтенів і смоли призводить до збільшення твердості, масел – до збільшення м'якості та легкоплавкості маси

Виробництво бітуму є поетапним. Сировиною виступають залишкові продукти нафти після її переробки. Сьогодні користуються трьома способами одержання цього продукту:

• перший передбачає концентрування залишків нафти за допомогою перегонки. В цьому випадку всі бітуми будуть виготовлятися у вакуумі. Такий метод потребує вихідної сировини з високою часткою асфальтосмолистих речовин і елементів, які в достатній кількості можна відшукати у сірчистій нафті;

• другий спосіб буде здійснюватись за допомогою кисневого окислення нафтових залишків. Таке окислення дасть можливість досягти значного збільшення частки асфальтосмолистих елементів. Цей спосіб неможливий без апаратів періодичної або безперервної дії;

• третій спосіб передбачає змішування в певних пропорціях залишкових продуктів, а також окислення з нафтовими залишками та дистиляторами. Дотримання цієї технології дасть можливість досить швидко виготовляти компаундовані бітуми.

Три методи виготовлення зовсім не схожі між собою, проте є дещо, що їх об'єднує, і це – бітумні ємності. Бітумні ємності від нашої компанії виготовлені за циклічним принципом дії, що забезпечує виробництво навіть найскладніших видів бітумних емульсій, зокрема й модифікованих.

Спеціалізацією компанії Дормаш Груп є виробництво та реалізація різного обладнання. У каталозі товарів пропонуємо детальніше ознайомитись із дорожньо-будівельною технікою, запасними частинами, витратними матеріалами тощо. За номером телефону, вказаним на сайті, Ви можете отримати консультацію у нашого менеджера. Надіємось на взаємовигідну співпрацю!