Кожен, хто турбується про збереження якісного вигляду поверхні столу, точно неодноразово чув по клейонки, можливо, навіть сам встиг випробувати їх, адже тканинні скатертини – не дуже вдалий варіант для використання на кухні. Вони легко забруднюються, а плями в'їдаються в тканину, і щоб їх видалити, потрібно обов'язково розпочинати прання.

Клейонка ж дуже стійка до плям. Протерши її ганчіркою, Ви отримаєте чистеньку, наче нову поверхню. До того ж велике різноманіття принтів дозволить підібрати варіант, який найбільш вдало впишеться у Ваш інтер'єр.

Говорячи про клейонку, варто виділити такі її переваги:

1. Вона забезпечує належний захист поверхні столу, уберігає її від подряпин та забруднень, допоможе на довгий час зберегти привабливий вигляд столу.

2. За допомогою клейонки можна вдало доповнити кухонне приміщення, додати йому затишку та комфорту.

3. Ціна на клейонки досить невисока, що дозволяє часто їх змінювати. Не обов'язково тоді, коли попередня зіпсується, а просто тоді, коли захочеться чогось новенького. Це бюджетний варіант, який здатен змінити Вам інтер'єр на краще.

4. За ними легко доглядати. Просто протерти ганчіркою, і забруднення одразу буде видалено.

Звісно, що в кожної речі є свої недоліки. Що стосується клейонки, то її легко можна надрізати, якщо необережно поводитися із ножем. А надрізи псують зовнішній вигляд. Та якщо Ви нарізаєте все на кухонній дошці, то для хвилювань немає приводу.

Щоб Ваша клейонка якомога довше зберігала свій зовнішній вигляд, потрібно правильно за нею стежити. По-перше, перед використанням клейонки рекомендується помити її теплою водою та протерти насухо. По-друге, для збереження цілісності верхнього шару краще не використовувати для миття засоби, які містять у своєму складі агресивні кислоти та луги; звичайної води буде достатньо. По-третє, якщо Ви ставите гарячий посуд на стіл, то використовуйте підставку: вона вбереже клейонку від прямого контакту з гарячим посудом, який може призвести до того, що клейонка розплавиться. 

Просто запам'ятайте ці три правила, і Ваша клейонка на стіл для кухні буде радувати Вас тривалою експлуатацією!

Широкий асортимент клейонок представлений в інтернет-магазині Nese-odessa. Замовити товар там можна за дуже вигідними цінами, але тільки оптом. Якщо Вас цікавить роздріб, тоді завітайте на офіційний сайт компанії! Оптові замовлення доставляємо безкоштовно по всій території України! Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до консультантів нашого інтернет-магазину! Номер телефону вказаний в контактній інформації.