Безпека та затишок у ванній кімнаті обов'язкові, адже її часто відвідують усі члени родини. Килимок для ванної кімнати – це не лише елемент інтер'єру, який додає комфорту, а й спосіб посилити безпеку. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент килимів для ванної кімнати як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Серед численних пропозицій варто вибрати найбільш вдалий варіант.

Килимки для ванної представлені у різних варіантах. Одними з найпопулярніших є гумові килимки різних видів.

Якщо порівнювати гумові килимки із текстильними, то перші істготно виграють. Зокрема, варто відмітити такі переваги:

1. Килимки для ванної на гумовій основі не вбирають вологу.

2. Вони щільно з'єднуються з кахлем на підлозі. Завдяки цьому унеможливлюється ковзання, яке ймовірне після прийняття водних процедур.

3. Використовуючи такий килим, Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці під час використання електроприладів, адже гума володіє електроізоляційними властивостями.

4. На відміну від деяких інших варіантів килимків, прогумовані не потребують особливого догляду, вони легко піддаються чищенню, довго зберігають первинний вигляд.

5. Ціна дуже помірна, такий килимок по кишені кожному.

6. Широке різноманіття пропозицій дозволяє вибрати найбільш відповідні параметри.

7. Завдяки великому вибору кольорів та форм можна легко доповнити інтер'єр ванної кімнати, додавши тепла та затишку.

8. Поверхня прогумованих килимків обробляється антибактеріальним розчином. Це допомагає уникнути розвитку шкідливих мікроорганізмів.

9. Прогумований килим, на відміну від повністю гумового, має привабливіший вигляд та додає більшого комфорту. 

Якщо Вас цікавлять килимки у ванну кімнату, їх можна замовити на оптовій базі товарів домашнього вжитку Nese-odessa. У нас надзвичайно широкий асортимент товарних пропозицій. Вони можуть відрізнятися між собою кольорами, принтами, формами та розмірами. Переглядайте усі наші пропозиції та вибирайте найбільш пригожий варіант!

Нагадуємо, що продаж товарів здійснюється оптом. Ціни найкращі в Україні. Відмінна якість, яка гарантується виробником. Якщо Ви хочете замовити килимки для ванної на гумовій основі або будь-які інші килимки для ванної та туалету вроздріб, тоді завітайте на наш офіційний сайт. Там ще більше товарів і можливість замовити потрібну кількість одиниць товару.

Якщо у Вас виникли питання щодо товару, нашого асортименту чи особливостей оформлення замовлення, Ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії Nese-odessa. Для зв'язку із ними скористайтеся онлайн-формою або контактним номером телефону! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!