В ході експлуатації електричної проводки та навіть під час її монтажу проводи й кабелі часто відчувають різноманітні механічні дії й стикаються з різними негативними факторами навколишнього середовища. Такі явища чинять негативний вплив на проводку та ізоляцію, а саме призводять до замикання та навіть спалахів. Для уникнення таких явищ застосовують різні пристосування, зокрема прокладання проводки в трубах і в металевих рукавах.

Металорукав в ПВХ оболонці – це трубка, яка в багатьох випадках використовується для захисту кабелю від гризунів, вологи, механічних впливів тощо. Основною метою використання такого металорукава є захист кабеля або проводки. Таке обладнання вже не перший рік дивує своєю надійністю.

Область застосування металорукава в ПВХ ізоляції не обмежується традиційною будівельною галуззю. Металорукав може з легкістю використовуватися в таких сферах: нафто- і газопереробна промисловість; канали, тунелі, траншеї; підйомне та транспортне обладнання; системи обігріву, вентиляції та кондиціонування повітря тощо.

Такий рукав є безпечним та надійним в експлуатації завдяки гарантовано високій якості виготовлення та відмінним властивостям виробів: водо- і пилонепроникності; стійкості до шкідливого впливу навколишнього середовища; збільшеній міцності на розрив та герметичності монтажу кабельної магістралі.

Варто зазначити, що таке обладнання призначене не лише для запобігання пошкодженню електричних комунікацій, яке спричиняється підвищеними зовнішніми навантаженнями. Наявність захисного шару гарантує пожежну безпеку при виникненні короткого замикання.

Металорукав в ПВХ оболонці має ряд переваг перед простим металорукавом. Варто відмітити тривалий термін експлуатації завдяки хорошій корозійній стійкості матеріалу; можливість створення герметичної кабельної проводки; відмінну роботу з негативними впливами навколишнього середовища та високу міцність матеріалу, що не допускає розриву гнучкого трубопроводу.

Придбати металорукави Ви можете в нашій компанії. У каталозі товарів можна детальніше ознайомитись із товаром та його характеристиками. На бажання замовника виготовимо рукави і трубки будь-якої довжини з різними конфігураціями наконечників і фланців. Наша компанія створює найвигідніші умови для співпраці. Працюємо по всій Україні. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, й спільно із фахівцями ми надамо всю необхідну інформацію. Надіємось на взаємовигідну співпрацю!