Гідронасос – гідравлічна машина, призначена для перетворення механічної енергії в гідравлічну енергію рідини. Є багато типів і конструкцій гідравлічних насосів, але їх всіх об’єднує однаковий принцип дії – витіснення рідини. Основними параметрами гідронасосів є робочий об’єм, максимальний робочий тиск та максимальна частота обертання.

Залежно від потреб Ви можете вибрати необхідний гідравлічний насос таких типів:

• Шестеренні насоси. Завдяки своїй конструкції саме цей тип насосів є найбільш застосовуваним видом насосів промислової гідравліки. Такі гідронасоси можна використовувати як складову гідроприводу для багатьох цілей: їх встановлюють на трактори, екскаватори, бульдозери та іншу техніку. Популярність та часте використання насосів пояснюється простотою їх конструкції, ціновою доступністю, компактністю та надійністю.

• Пластинчаті гідравлічні насоси забезпечують рівномірну та спокійну подачу масла на виході та використовуються для дозування. Ці насоси можуть бути регульованими та нерегульованими, адже допускають механічне налаштування необхідного робочого об’єму. Однією із ключових характеристик є низький рівень шуму під час його роботи.

• Поршневі насоси. Здатні розвивати досить високий тиск, тому застосовуються на багатьох видах спецтехніки. Вони часто використовуються в гідроприводах екскаваторів. Найпоширенішими видами цих насосів є аксіально-плунжерні та радіально-плунжерні.

Аксіально-плунжерні насоси часто застосовуються на екскаваторах, бульдозерах, деяких верстатах тощо. Основною їхньою перевагою є можливість зміни робочого об’єму.

Радіально-плунжерні насоси. Такий насос частіше застосовується як гідромотор. Він є досить шумним. Такі насоси мають деякі недоліки – вони працюють з певною пульсацією, що призводить до нерівномірності подачі робочої рідини. Проте це компенсується високою ремонтопридатністю.

Купити гідронасос Ви можете у нашій компанії! Підприємство ГАНЗА-ФЛЕКС працює на українському ринку ще з 2004-го року. За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер, що реалізує широкий асортимент якісного обладнання, детальніше ознайомитись із яким можна в каталозі. У разі виникнення питань рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, умов оплати і доставки. Пропонуємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!