Серед великої кількості декоративних чагарників особливо вирізняється спірея японська – багаторічний листопадний чагарник, який набув широкої популярності завдяки тривалому та пишному цвітінню. Спірея залежно від виду може цвісти як навесні, так і влітку. Якщо йдеться саме про японську спірею, то вона належить до літньоквітучих рослин, вважається одним із найпривабливіших кущів, який цвіте усе літо.

Усі люблять японську спірею ще й за те, що вона не потребує особливої уваги та догляду. Спірея невибаглива, її можна висаджувати у будь-який грунт. Вона стійка до різних кліматичних умов.

Сорти спіреї вражають своєю кількістю, адже їх майже сто. Вони можуть мати різну висоту, форму куща, величину листочків, колір квіток.

Хочемо звернути Вашу увагу на сорт спіреї японської Літл Прінцес (Little Princess). Чому саме він? Бо ми, як і багато наших клієнтів, вважаємо, що спірея японська Little Princess – це один з найкрасивіших сортів цієї рослини. Всього лиш один кущ такої спіреї здатен перетворити сад на щось невимовно чарівне.

Не можемо не згадати ще один сорт японської спіреї – Голд Флейм (Goldflame). Він також має дуже гарний цвіт, а особливістю сорту вважається яскраве жовте листя, яке можна спостерігати в період цвітіння. Слід зауважити, що протягом сезону колір листя змінюється: оранжево-червоний – навесні, яскраво-жовтий – в період цвітіння, мідно-помаранчевий – восени. Якщо Ви хочете посадити такий чагарник, але переживаєте, що грунт несприятливий, – забудьте про це, адже спірея Голд Флейм добре приживається в будь-яких умовах. Проте, звичайно, краще вибрати родючий грунт.

Що стосується висаджування спіреї, то воно здійснюється восени або ранньою весною, але ще до того, як розпустяться бруньки. Восени рекомендується висаджувати сорти, які цвітуть весною, а навесні висаджують здебільшого літньоквітучі сорти. Добре обміркуйте місце висаджування, адже спірея – це світлолюбива рослина, оптимальні умови для її росту – сонячна сторона.

Якщо Ви вирішили посадити японську спірею, то обов'язково купуйте високоякісні саджанці. Від цього залежить швидкість росту та загальний вигляд рослини. Тільки якісні саджанці зі 100%-ю сортовою відповідністю можна замовити в садовому розпліднику Біосфера-Л. Переходьте за посиланням та переглядайте всі сорти спіреї японської. Якщо Вас зацікавить якась із пропозицій, просто додайте товар у кошик, і найближчим часом менеджери компанії зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!

Щоб отримати додаткову інформацію про товар, зателефонуйте нам за контактним номером!